91006767 - 021
جشنواره تابستانی تهران ملودی - تا ۱۲ تیر
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

پیانو دیجیتال Casio AP-470 WH

هنوز نظری درج نشده است
پیانو دیجیتال Casio AP-470 WH کیبورد 88 کلاویه ای با سه درجه ی حساسیت و امکان تنظیم حساسیت به تاچ و پاسخگویی چکش.

پیانو دیجیتال Casio AP-470 WH کیبورد 88 کلاویه ای با سه درجه ی حساسیت و امکان تنظیم حساسیت به تاچ و پاسخگویی چکش.

پیانو دیجیتال Casio AP-470 Celviano صدای طبیعی و حس یک گرند پیانوی آکوستیک را به شما می دهد. اینسترومنت های Celviano دارای کیبورد 88 کلاویه ای Tri-Sensor با اکشن چکشی می باشند و روی کلاویه های آن ها بافتی از آبنوس و عاج مصنوعی قرار گرفته تا کاملا حس یک پیانوی آکوستیک به شما منتقل شود. صداهای این پیانو هم به لطف موتور تحسین شده ی AiR Sound Source فوق العاده طبیعی هستند. این موتور صدا از سمپل های گرند پیانویی استفاده می کند که در چهار لِول داینامیک ضبط شده اند؛ به این ترتیب شما صداهای پیانویی خواهید داشت که کشش طولانی و اکسپرسیون فوق العاده ای دارند. پیانوی AP-470 دارای 22 صدای داخلی می باشد که شما می توانید بر حسب نیازتان آن ها را با یکدیگر ترکیب کنید و یا هر صدا را به محدوده ی خاصی از کیبورد اختصاص دهید. این صداها دو گرند پیانوی فوق العاده را هم شامل می شوند که رزونانس دمپر طبیعی دارند. با وجود پلی فونی 256 نُتی، پیانوی Celviano قادر است از پس پیچیده ترین اجراهای شما نیز برآید. صدای باشکوه این پیانو با سیستم اسپیکری آنبُردی تقویت می شود که صدایی فوق العاده غنی دارد.

صداهایی در کلاس جهانی

Celviano AP-470 صدای دو گرند پیانوی پریمیوم را در اختیار شما قرار می دهد و واریاسیون هایی از هر یک از این دو صدا نیز برای شما تدارک دیده شده تا در شرایط مختلف بتوانید از آن ها استفاده کنید. این گرند پیانوهای باشکوه برای بسیاری از ژانرها ایده آل هستند. موتور صدای AiR صدای پیانوی فوق العاده طبیعی را همراه با رزونانس سیم پیشرفته ای به شما ارائه می دهد که تعامل هارمونیک پیچیده ی بین سیم های آزاد را شبیه سازی می کند. رزونانس دمپر، رزونانس چکش و شبیه سازی لید، جزئیات فوق العاده ای را فراهم کرده اند تا تمام المان های نوازندگی شما در صداها منعکس شود. Celviano AP-470 مجموعا 22 صدای آنبُرد، شامل پیانوهای الکتریک، ارگ و چند اینسترومنت ضروری دیگر را در دسترس شما قرار می دهد. افکت های قابل تنظیم Chorus و Brilliance نیز در اختیار شما قرار دارد و ریورب Hall Simulator هم پیانوی شما را در یک سالن مجازی قرار می دهد.

حس فوق العاده طبیعی

کلاویه های معروف Tri-Sensor Scaled Hammer Action که در این پیانو استفاده شده اند، حس طبیعی یک گرند پیانوی آکوستیک را به شما خواهند داد. این اکشن چکشی نوآورانه به شکل دقیقی در طول کیبورد درجه بندی شده است و همچنین روی کلاویه ها از لایه ای از آبنوس و عاج مصنوعی استفاده شده است تا هرچه بیشتر به کلاویه های پیانوهای آکوستیک نزدیک شوند. با وجود سه درجه ی قابل تنظیم حساسیت به تاچ، شما می توانید پاسخگویی کلاویه ها را بر حسب استایل نوازندگی تان تنظیم کنید، در حالی که پاسخگویی چکش طبیعی، تاخیر میان زمانی که کلاویه ها را فشار می دهید تا زمانی که صدای نُت ها شنیده می شوند را شبیه سازی می کند. درست مانند یک گرند پیانوی آکوستیک، این کیبورد که رزولوشن بالایی دارد به شما اجازه می دهد نُت ها را با سرعت پشت سرهم فشار دهید، بدون این که لازم باشد کلاویه به پوزیشن اولیه اش بازگردد. برای هرچه شبیه تر شدن AP-470 به یک پیانوی آکوستیک، حتی صداهای مکانیکی کلاویه های گرند پیانوهای آکوستیک نیز در AP-470 بازسازی شده است.

مشاهده این پیانو دیجیتال به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی کاسیو

ویژگی های نوآورانه برای اجرا و تمرین

پیانوی AP-470 نه تنها برای اجرای زنده ایده آل است، بلکه همچنین گزینه ی فوق العاده ای برای تمرین و آموزش می باشد. حالت Headphone Mode استریو ایمیج پیانو را برای گوش دادن با هدفون بهینه می سازد. حالت Duet mode کیبورد را به دو بخش یکسان تقسیم می کند تا به عنوان مثال استاد و هنرجو در کنار هم بتوانند اجرای دو نفره داشته باشند. بانک موزیک آنبُرد این پیانو 60 قطعه ی موسیقی را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید ده قطعه ی موسیقی دلخواهتان را هم به آن اضافه کنید. ویژگی Concert Play تعداد ده ضبط صوتی از ارکسترهای سمفونیک کامل را برای شما مهیا می کند تا شما در کنار سازهای ارکستری همنوازی کنید و همچنین پارت های مربوط به دست چپ یا راست خودتان روی پیانو را حذف کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از ریکوردر MIDI و ریکوردر صدای دو ترکه ی این پیانو، اجراهای خودتان را هم ضبط کنید. پیانوی AP-470 از طریق کانکشن USB بدون نیاز به نصب درایور به انواع دیوایس های Mac، PC، iOS و اندروید متصل می شود.

زیبایی کلاسیک، قابلیت های مدرن

در پیانوی Casio Celviano AP-470 زیبایی کلاسیک با ویژگی های نوآورانه و مدرن تلفیق شده است. شما می توانید لید این پیانو را بالاتر یا پایین تر بیاورید و به این وسیله تُن و ولوم پیانو را درست مانند یک پیانوی آکوستیک تنظیم کنید. همچنین یک کاور کشویی برای محافظت از کلاویه های این پیانوی در نظر گرفته شده است. پورت USB این پیانو بسیار راحت و بدون نیاز به نصب درایور به کامپیوتر و موبایل شما متصل می شود. شما می توانید اپلیکیشن رایگان Chordana Piano را دانلود کنید که به شما اجازه می دهد قابلیت های AP-470 را با گوشی موبایل یا تبلت تنظیم نمایید. با استفاده از این اپلیکیشن همچنین می توانید نُت های موسیقی را به صورت فایل PDF مشاهده کنید و با استفاده از فایل های MIDI نواختن قطعات موسیقی مورد علاقه تان را یاد بگیرید. با وجود کابینت خوش استایل کلاسیک و نیمکت همرنگ با بدنه ی پیانو، طراحی زیبای Casio Celviano AP-470 دکور خانه ی شما را به خوبی کامل خواهد کرد. این پیانو در هر اتاقی که قرار بگیرد، به زیبایی آن اتاق اضافه می کند.

ویژگی های کلیدی

 • کیبورد 88 کلاویه ای Tri-sensor Scaled Hammer Action با سه درجه ی حساسیت و روکشی از آبنوس و عاج مصنوعی
 • صداهای با رزولوشن بالا به لطف پردازشگر Casio AiR Sound Source
 • امکان تنظیم حساسیت به تاچ و پاسخگویی چکش؛ شبیه سازی رزونانس دمپر
 • پلی فونی 256 نُتی برای ایجاد صدا و حس اجرای مشابه یک پیانوی آکوستیک
 • افکت های آنبُرد شامل: Reverb، Chorus و Brilliance
 • ویژگی Concert Play با ده قطعه ی موسیقی کلاسیک، 60 قطعه ی موسیقی آنبُرد و امکان اضافه کردن 10 قطعه ی بیشتر به وسیله ی خود کاربر
 • ریکوردر MIDI و صدای دو ترکه ی USB
 • حالت های Split، Layer و Duet (ایده آل برای همنوازی استاد و هنرجو)
 • حالت Headphone Mode استریو ایمیج را برای شنیدن صدای پیانو با هدفون بهینه می کند
 • کانکشن USB بدون نیاز به نصب درایور، همراه با Chordana Play برای اتصال به اپلیکیشن Piano App
 • سه پدال (دمپر، سافت، سوستنوتو)، پشتیبانی از تکنیک نیم پدال
 • دو اسپیکر 4.7 اینچی و دو اسپیکر 2 اینچی، سیستم تقویت صدای 20 واتی + 20 واتی
 • دو جک خروجی هدفون؛ خروجی لاین (L/Mono, R)، کانکشن USB Type A، Type B
 • همراه با کاور کشویی برای کلاویه ها، پایه نُت، گیره ی هدفون، آداپتور برق
 • همراه با نیمکت با قابلیت تنظیم ارتفاع
مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 88
نوع کلاویه Hammer Action
تعداد صدا 22
پلی فونی 256
افکت Hall Simulator, Chorus, Brilliance, DSP
تعداد پدال 3
تعداد اسپیکر
12 cm x 2, 4 cm x 2, 2-Way, 4-Speaker
توان اسپیکر 20W+20W
نوع ورودی USB , External power 12V DC
نوع خروجی
2 (L / MONO, R), Standard jack
ورودی و خروجی میدی USB
آهنگ دمو 60
انتقال دهنده ی اکتاو
-12 semitones ~ 0 ~ +12 semitones
آداپتور دارد
طول 1,417 میلی‌متر
عرض 427 میلی‌متر
ارتفاع 861 میلی‌متر
وزن دستگاه 43.4 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید