91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
نمایندگی قیمت خرید فروش IBANEZ آیبانز
IBANEZ

ریشۀ نام گذاری این برند به سالواتور آیبانز، خواننده و مخترع اسپانیایی بر می گردد که سازهای بی نقصش در اواخر سال 1800 و اوایل 1900 به شهرت رسید. بعدها توزیع کننده ای به نام هوشینو گاکی واردات گیتارهای آیبانز را به ژاپن آغاز کرد و بعد از منحل شدن شرکت اصلی، با همین نام تجاری فعالیت تازۀ برند آیبانز را شروع شد. اگرچه تکنولوژی ساخت گیتارهای آیبانز به ژاپن منتقل شد و این برند با این خاستگاه فرهنگی به شهرت رسید ولی سنگ بنای اولیۀ آن همان سال های ابتدایی دهۀ 50 میلادی است.

محصولات آیبانز | IBANEZ

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSA60 WNF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSA60 WNF

گیتار الکتریک Ibanez GSA60 WNF با طراحی بدنه سری محبوب S آیبانز
۲۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG121PAR KBF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG121PAR KBF

گیتار الکتریک Ibanez GRG121PAR KBF با دو پیکاپ هامباکر قدرتمند مخصوص سبک های راک/متال
۲۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG170DX SV

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG170DX SV

گیتار الکتریک Ibanez GRG170DX SV یکی از ساز های همه فن حریف سری آموزشی آیبانز
۲۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez ICHI00 VWH

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez ICHI00 VWH

گیتار الکتریک Ibanez ICHI00 VWH سیگنچر جدید با طراحی منحصر به فرد آرتیست آیبانز Ichika Nito
۴۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRX40 CA

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRX40 CA

Built for beginning Rock/Metal guitarists, with a Poplar body, beautiful Maple top, 22-frets fretboard, and versatile HSS ceramic humbuckers pickups, the IBANEZ GRX40 CA perpetuates the timeless RG spirit at a very competitive price.
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ APEX200

گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ APEX200

7-string Solidbody Electric Guitar with Alder Body, Maple Neck, Rosewood Fingerboard, 1 Single-coil Pickup, 1 Humbucking Pickup, and Vibrato Bridge/Tailpiece - Gray
۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ RG752LWFXL AGB

گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ RG752LWFXL AGB

7-string Electric Guitar with Basswood Body, Limba Top, 5-pc Maple/Wenge Neck, Rosewood Fingerboard, and 2 Humbucking Pickups, Left Hand - Anvil Gray Burst
۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG7421-WNF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG7421-WNF

گیتار الکتریک 7 سیم Ibanez RG7421 با بدنه Meranti، دسته 3 تکه افرا(Maple)، صفحه انگشت گذاری جاتوبا، 2 پیکاپ Humbucker و بریج ثابت.
۴۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGA742FM-TGF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGA742FM-TGF

گیتار الکتریک 7 سیم Ibanez RG7421 با بدنه Meranti، دسته افرا(Maple)، صفحه انگشت گذاری جاتوبا، 2 پیکاپ Humbucker و بریج ثابت.
۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
12%
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GAX30 TCR

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GAX30 TCR

گیتار الکتریک Ibanez GAX30 TCR دارای 22 فرت و به صورت بریج ثابت است. صفحه انگشت گذاری این گیتار از جنس رزوود و دسته آن از میپل می‌باشد. دارای دو پیکاپ هامباکر و دو کنترل برای ولوم و تن می‌باشد به همراه سوئیچ سه حالته برای تغییر حالت استفاده از پیکاپ‌ها.
۲۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG220PA1 BKB

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG220PA1 BKB

گیتار الکتریک Ibanez GRG220PA1 BKB بدنه ی Okoume با انحنای کنار بدنه و صفحه ی رویی Poplar و البته با دسته راحت و سریع ساخته شده از چوب Maple (افرا) و 24 فرت مدیوم و فینگر بُرد ساخته شده از چوب Purpleheart به راحتی می توانید پارت های تک نُتی سریع را اجرا کنید.
(1)
۲۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG170DX BKN

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG170DX BKN

گیتار الکتریک Ibanez GRG170DX BKN با بدنه ای از جنس Poplar, دسته ی Maple و پیکاپ های Infinity یک گیتار استاندارد مناسب تمرین و البته اجراست.
(6)
۲۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار بیس آیبانز Ibanez GSR205 BK

گیتار بیس آیبانز Ibanez GSR205 BK

گیتار بیس 5 سیم Ibanez GSR205 BK با بدنه ی Poplar, دسته ی Maple و پیکاپ های Dynamix H و نهایتا وزن کم این ساز باعث میشود به راحتی و بدون خستگی ساعت ها به نوازندگی بپردازید.
۲۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
12%
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG350DXZ WH

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG350DXZ WH

گیتار الکتریک Ibanez RG350DXZ WH با دسته Wizard III یک تکه از جنس Maple, بدنه ی Mahogany و بریج Edge-Zero II یک ترکیب و طراحی فوق العاده از کارخانه محبوب آیبانز.
(1)
۴۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۳۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT

گیتار الکتریک Ibanez RG370AHMZ BMT با دسته Wizard III یک تکه از جنس Maple, بدنه ی Ash و بریج Edge-Zero II یک ترکیب و طراحی فوق العاده از کارخانه محبوب آیبانز.
۴۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ GRG170DXL-BKN Left Handed

گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ GRG170DXL-BKN Left Handed

The Ibanez GRG170DXL-BKN Black Night is top quality at a budget price. Feature packed and versatile, the Ibanez GRG170DXL-BKN is a the perfect beginner guitar for left handed players
۲۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار بیس آیبانز IBANEZ SR5000

گیتار بیس آیبانز IBANEZ SR5000

4-string Electric Bass with Mahogany Body, Wenge Top and Back, Wenge/Bubinga Neck, Wenge Fingerboard, 2 Humbucking Pickups, and Active EQ - Oil
۱۵۰,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRX40 MLB

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRX40 MLB

گیتار الکتریک Ibanez GRX40 MLB با طراحی زیبای RG با کات واید و منحنی های ارگونومیک بدنه تجربه ای فوق العاده, از یک گیتار ارزان قیمت با صدایی منعطف را ارائه میدهد.
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRX40 MGN

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRX40 MGN

گیتار الکتریک Ibanez GRX40 MGN با طراحی زیبای RG با کات واید و منحنی های ارگونومیک بدنه تجربه ای فوق العاده, از یک گیتار ارزان قیمت با صدایی منعطف را ارائه میدهد.
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX6U-ABS

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX6U-ABS

گیتار الکتریک Ibanez RGAIX6U-ABS با بدنه ی تو پر از جنس Ash و دسته سه تکه Maple/Bubinga و پیکاپ های Bare Knuckle Aftermath
۸۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ JS2450-MCP

گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ JS2450-MCP

Solidbody Electric Guitar with Alder Body, 3-pc Maple/Bubinga Neck, Rosewood Fingerboard, and 2 Humbucking Pickups - Muscle Car Purple (MCP)
۱۸۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
9%
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSR205B WNF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSR205B WNF

گیتار بیس 5 سیم Ibanez GSR205B WNF با بدنه ماهون، دسته افرا، فینگربرد جاتوبا و 2 پیکاپ اکتیو هامباکر یک ساز همه فن حریف برای نوازندگان بیس.
۱۹,۹۵۰,۰۰۰ تومان
۱۸,۲۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRGR221PA AQB

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRGR221PA AQB

گیتار الکتریک Ibanez GRGR221PA AQB با ظاهری جذاب و مدرن مجهز به پیکاپ های همه فن حریف IBZ 6
۲۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
نمايش ۱ تا ۲۴ از ۴۰۲ (۱۷ صفحه)

آغاز فعالیت با گیتارهای الکتریک

آیبانز با ارائۀ گیتارهای رودستار و آیسمن در دهۀ 70 میلادی که الهام گرفته از مدل قدیمی PS10 بود رسماً وارد عرصۀ گیتار الکتریک شد. PS10 گیتاری بود که پاول استنلی گیتاریست معروف در میان سال های 1977 تا 1980 از آن استفاده می کرد. در سال 1987 آیبانز با همکاری استیو وای JEM را ساخت که نهایتاً منجر به روی کار آمدن گیتارهای سری RG شد. هر دو سری JEM و RG جزء مدل های محبوب گیتارهای آیبانز شدند. مدل محبوب دیگری که در سال 1987 معرفی شد سری S (یا Saber) بود که بدنۀ ماهاگانی و گردن نازکش مورد توجه نوازنده ها قرار گرفت.

نوآوری در تکنولوژی

با توجه به توسعۀ مداوم گیتارهای الکتریک Solidbody و بهبود جایگاه آیبانز میان هنرمندان، این شرکت توانست توازن خوبی بین مدل های محبوب و ارائۀ مدل های جدید با فناوری های بهبود یافته برقرار کند. double-locking Edge Tremolo به مدتی طولانی مورد علاقۀ جو ساتریانی و تام مورلو بود و گردن بسیار پایدار و در عین حال نازک این گیتارها به گونه ای طراحی شد که نظر گیتاریست های بیشتری را به خود جلب کرد. به همین ترتیب انتخاب های متعدد بین گیتارهای 7 و 8 سیم و سری Iron label، این شرکت را به برندی محبوب نزد گیتاریست های سبک متال تبدیل کرد.

گیتارهای بیس

آیبانز جدا از تولید گیتارهای الکتریک، روی مدل های باس هم دست گذاشت چرا که که این گیتارها از محبوبیت زیادی نزد اهالی موسیقی برخوردار بودند. بسیاری از نوازنده های باس با سری SR (سرنام Soundgear) کار خود را آغاز کردند. این افراد به راحتی می توانستند با neck و بادی کانتور دلخواهشان گیتارشان را جمع کنند و از soapbar-style و EQ فعال که فقط در مدل های گران قیمت یافت می شد لذت ببرند. مدل های SR Premium و SR Prestige این مفهوم را با به کار گیری نوع خاصی از چوب و مدارهای الکتریکی رده بالا اندکی رنگ و لعاب دادند و به نقطۀ اوج رساندند. در میان سایر مدل های باس، سری BTB به خاطر شکل بدنۀ خاص، سخت افزار رده بالا و تنوع گسترده (بعضی مدل ها 7 سیم و حتی بیشتر) از بقیه مدل ها شهرت بیشتری یافت.

گیتارهای هالو بادی و نیمه هالو بادی

به همان صورت که گیتارهای بیس آیبانز حتی مدل های رده میانی با قیمت متوسط نزد مشتریان ارزش فراوان یافت، گیتارهای Artcore هالو بادی و نیمه هالو بادی نیز خط مقدم فروش گیتارها در سبک هایی چون جاز، بلوز و راک اند رول بود. مدل های آرت کور تنوع وسیعی از maple jazz box های رایج تا مدل های rosewood و sapele را در بر می گرفت. تعدادی از این گیتارها با نواخته شدن توسط نوازنده های افسانه ای جورج بنسون، جان اسکافیلد و پت مِسِنی آیبانز را به شهرت بالایی رساندند.

سازهای آکوستیک

شرکت آیبانز هیچگاه از ریشه های تاریخی خود فاصله نگرفت و عرضۀ فراوان سازهای آکوستیک مانعی در برابر این حقیقت نبود. گیتارهای آکوستیک نایلونی مانند G10 Classic چندان از مدل های ساخته شده در اواسط 1930 دور نیستند و تنها کاری که آیبانز در سازهایی مثل سری آکوستیک AEG کرده باریک کردن بدنه، مدرن کردن ظاهر گیتار و استفاده از مواد با کیفیت است. این موضوع نشان از تسلط کافیِ آیبانز روی محصولاتش دارد. این شرکت به جز گیتار سازهای آکوستیکی دیگری نیز می سازد که از آن جمله می توان به انواع مختلف بانجو، ماندولین و اوکلون اشاره کرد.

تجهیزات الکترونیکی

شاید بیشتر مردم شهرت آیبانز را در سازهای تولیدی آن بدانند ولی جالب است بدانید قطعات الکترونیکی این شرکت پیشتر توسط بسیاری از گیتاریست های حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است؛ از Edge و Eric Johnson گرفته تا کارلوس سانتانا و استیو ری واگان از مشتریان این تجهیزات بوده اند. تعدادی استامپ باکس معروف نیز توسط آیبانز ساخته شده که به طور گسترده ای در جامعۀ موسیقی مورد استفاده قرار گرفت. تعداد زیادی از پدال های اوردرایوِ سبز نیز ساخته شده که ما را به یاد مدل های TS808 و TS9 این شرکت می اندازد. این تکنولوژی همچنین در خط تولید آمپلی فایرهای آیبانز مورد استفاده قرار گرفته است. افکت های دیگری نیز تولید شده از جمله AF2 Flanger, ES2 Echo shifter و سایر مدل ها که به طور مرتب از سوی آیبانز به بازار عرضه می شوند.