Native Instruments اپلیکیشن رایگان Traktor DJ 2 را عرضه کرد

Traktor DJ2 یک اپلیکیشن رایگان است که برای مهمانی های خانگی ایده آل است و تقریبا هر کسی برای شروع میکس می تواند از آن استفاده کند.
این اپلیکیشن به طوری طراحی شده که استفاده از آن آسان باشد و اگر شما اشتراک SoundCloud داشته باشید می توانید ترک های مورد نیازتان را از این پلتفرم استریم کنید. Traktor DJ 2 همچنین با سخت افزارهای شرکت Native Instruments یعنیTraktor Kontrol S2 ،Traktor Audio 2 و Kontrol Z1 سازگار است.
طراحی این اپلیکیشن بسیار ساده است و در آن یک شکل موج در بالای صفحه قرار گرفته و یک میکسر با دو deck در زیر آن جای داده شده است. ویژگی الزامی auto-sync هم در اختیار شما قرار گرفته است. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می توان به این موارد اشاره کرد: hot cue، افکت ها و در نسخه ی iPad یک مُد با نام Freeze که به شما اجازه می دهد یک ترک را تقسیم کنید و برای ریمیکس های لایو، کارهای خلاقانه انجام دهید.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه Traktor DJ 2 یکپارچگی آن با +SoundCloud Go است. کسانی که این اشتراک را داشته باشند می توانند از طریق پلتفرم SoundCloud ترک ها را استریم و میکس کنند. Native Instruments همچنین یک سری پلی لیست از آرتیست های مختلف را در پروفایلش در SoundCloud قرار داده تا کاربران بتوانند برای بهبود توانایی های میکس و کشف ژانرهای تازه از آن استفاده کنند.
نسخه ی دسکتاپ این اپلیکیشن را می توانید از وبسایت Native Instruments دانلود کنید. نسخه iPad نیز از طریق اپ استور قابل دریافت خواهد بود.

منبع musicradar
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.