Native Instruments از STRAYLIGHT برای طراحی صدای سینماتیک و موسیقی متن رونمایی کرد

STRAYLIGHT یک اینسترومنت برای KONTAKT است که به منظور استفاده ی طراحان صدا و آهنگسازان فیلم، تلویزیون و بازی های ویدیویی ساخته شده است. این اینسترومنت ماژول های پلی بک سمپل و grain را با افکت ها، ماتریس modulation بر پایه ی پد X-Y و سورس های صدایی که با دقت بالا ضبط شده اند تلفیق می کند.
سورس های صدای سینماتیک آماده، هسته ی مرکزی STRAYLIGHT هستند. Native Instruments زمان زیادی را صرف امتحان کردن سورس های صدا و تکنیک های پخش کردن آن ها کرده تا بهترین و جذاب ترین صداها را برای موتور granular این اینسترومنت مهیا کند، مثلا برای ساخت بعضی از آن ها یک توپ لاستیکی روی شیشه کشیده شده یا از لوازم آشپزخانه و قوطی روغن استفاده شده است. نهایتا بیش از ۳۶۰ سورس صدای منحصر به فرد برای ماژول های سمپل و granular با بیش از ۳۸۰ پریست در اختیار کاربران قرار گرفته است.

STRAYLIGHT همچنین دارای یک موتور granular سفارشی است که صدای منبع را در یک اینترفیس قدرتمند و ساده قرار می دهد. این موتور، طنین هایی ارگانیک و با شکوهی را می سازد که صرف نظر از زمان و pitch عمل می کنند و در عین حال کاراکتر اصلی سورس های صدا (سیم، شیشه، سنگ، انواع پوسته ها و…) را حفظ می کند. صداها در طول زمان بزرگ تر می شوند و riser ها و transition ها قابلیت این را دارند که به صورت اتوماتیک با تمپوی پروژه وفق پیدا کنند. موتور granular با یک لایه از ماژول سمپل جفت شده که همین ویژگی به خودی خود قابلیت های modulation و ویرایش زیادی را به کاربران ارائه می دهد.
قسمت modulation و افکت های STRAYLIGHT به شما اجازه می دهند که خیلی روان کارهای خلاقانه انجام دهید. کنترل دقیق X-Y امکان پرفورمنس های با اکسپرسیون بالا را فراهم می کند و همچنین کنترل دقیقی را روی شدت اجرا و timing در اختیارتان قرار می دهد. تا ۱۴ افکت مختلف قابلیت استفاده شدن به صورت همزمان را دارند؛ این افکت ها از ۹ دسته ی مختلف برگرفته شده اند: فیلترها، داینامیک ها، اکولایزرها، گِیت ها، درایورها، دیلی ها، ریورب ها، modulation و Utility.
STRAYLIGHT تحت پلاگین KONTAKT 6 و KONTAKT 6 PLAYER اجرا می شود و هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.

برای خرید این محصول، لطفا به وبسایت نرم افزار تهران ملودی مراجعه فرمایید.

خرید محصول

منبع ask.audio
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.