Korg Gadget 2 برای iOS، Mac و PC عرضه شد، اما کمی پیچیده!

این نرم افزار آهنگسازی موبایل و دسکتاپ آپدیت جدیدی دریافت کرده، اما در هر پلتفرم آپشن های متفاوتی وجود دارد.

نرم افزار Gadget محصول کمپانی Korg به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای آهنگسازی برای iOS مطرح شده است و در ورژن دوم این نرم افزار شاهد بهبودهایی هستیم که نه تنها برای نسخه ی موبایل، بلکه برای مک هم عرضه شده است. به علاوه، برای اولین بار کاربران ویندوز نیز می توانند از این نرم افزار استفاده کنند، اگرچه این دسته از کاربران به محصول کامل دسترسی نخواهند داشت.

اول از همه این که در این ورژن، شش گجت جدید اضافه شده است که چهارتای آن ها هم اکنون در دسترس است و دوتای دیگر در آینده معرفی خواهند شد. Memphis یک سینتی سایزر نیمه ماژولار آنالوگ است، Pompei یک سینتی سایزر آنالوگ با شش صدا، Taipei یک دستگاه برای کنترل MIDI است که نشان می دهد Korg به دنبال استفاده از گجت ها به عنوان یک هاب برای کنترل دیگر تجهیزات شماست، و در آخر هم Durban را داریم که یک افکت برای بیس است.

در سیستم عامل iOS، این گجت ها به صورت خریدهای درون برنامه در دسترس هستند و آپدیت به ورژن جدید به صورت رایگان انجام می شود. در سیستم عامل مک برای ارتقا به ورژن دوم باید مبلغ ۱۰۰ دلار پرداخت شود اما گجت ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند.

نسخه ی کامل Gadget 2 برای مک قیمتی ۲۹۹ دلاری دارد اما در حال حاضر با قیمت ۱۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار گرفته است. اگر به تازگی می خواهید از Gadget روی iOS استفاده کنید، می توانید این اپلیکیشن را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار از اپ استور خریداری کنید.

در Gadget 2 همچنین شاهد طراحی جدید رابط کاربری هستیم که در آن، صفحه ی اصلی به شما موقعیت تمام ترک ها را نشان می دهد. تغییرات ملایم تمپو و ویژگی های fade-in/out هم حالا اضافه شده است.

علاوه بر این آپدیتی که روی نسخه ی کامل Gadget انجام می گیرد، کمپانی Korg عرضه ی مجموعه پلاگین های Korg Gadget 2 را برای سیستم عامل های ویندوز و مک نیز تایید کرده است. این مجموعه به کسانی که تنها خواهان استفاده از گجت ها هستند این امکان را می دهد که آن ها را به صورت جداگانه خریداری کنند و بتوانند از آن ها در تمام نرم افزارهای آهنگسازی استفاده کنند. قیمت میانگین این مجموعه ۱۹۹ دلار است که در حال حاضر با قیمت ۱۴۹ دلار به فروش می رسد.

منبع musicradar
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.