iZotope Neutron 3 عرضه شد: این پلاگین به ترک های شما گوش داده و آن را برای شما میکس می کند

تکنولوژی هنوز آنقدر پیشرفت نکرده که یک پلاگین بتواند به صورت اتوماتیک موزیک شما را برایتان میکس کند، اما با عرضه ی Neutron 3 به نظر می رسد شرکت iZotope قدم دیگری را در این راه برداشته است. این نسخه ی پیشرفته از Neutron ویژگی جدید Mix Assistant را به کاربران ارائه می دهد که قادر است به تمام ترک های پروژه ی شما گوش کند و بدون این که لازم باشد شما کاری انجام دهید، ولوم ترک ها را برای شما تنظیم کند.

iZotope تایید می کند که این تنظیمات تنها نقاطی برای شروع هستند، اما در این صورت هم این ویژگی می تواند زمان و انرژی خلاقانه ی شما را ذخیره کند. گفته می شود Mix Assistant به واسطه ی پیشرفت هایی که در یادگیری ماشین حاصل شده به وجود آمده است و شرکت iZotope حسابی از بابت آن هیجان زده است.
مدیر محصولات این شرکت می گوید: ” Neutron 3 ما را به دنیایی که در آن تکنولوژی، شما را قادر به خلاق بودن و ساخت موزیک می کند نزدیک تر می سازد.”
ویژگی های جدید دیگری هم در Neutron 3 وجود دارد. گفته می شود Sculptor مانند مجموعه ای از کمپرسورها و اکولایزرها برای هر باند است که با استفاده از آن می توانید به صدای هر ترکی شکل دهید. همچنین بهبودهای دیگری هم بر اساس نظرات کاربران در این پلاگین صورت گرفته است.
Neutron 3 در نسخه های Elements، Standard و Advanced عرضه خواهد شد که قیمت آن ها به ترتیب $۹۹، $۱۹۹ و $۲۹۹ خواهد بود.

منبع musicradar
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.