شش اپلیکیشن رایگان آهنگسازی برای موبایل

۱- Groovebox

Groovebox یک اپلیکیشن رایگان برای iOS است که دارای چهار اینسترومنت با نام های Drumbox, MiniMon, RetroBass و Poly-8 است. این اینسترومنت ها صدای بیت، بیس و لید سینتی سایزرها را برای شما فراهم می کنند که برای آهنگسازی در سبک هایی مانند دنس مناسب هستند. شما به راحتی می توانید چندین نمونه از این اینسترومنت ها را در اپلیکیشن داشته باشید. امکان خرید ویژگی هایی در داخل برنامه هم وجود دارد که با خرید آن ها کنترل های بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد.

۲- BandLab

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد حداکثر تا دوازده لاین صوتی برای هر پروژه داشته باشید و اینسترومنت ها، لوپ ها و افکت های مختلفی نیز در اختیار شما قرار می گیرد. امکان به اشتراک گذاری کارها در شبکه های اجتماعی هم در این اپلیکیشن فراهم شده است.

۳- Garageband

Garageband اپلیکیشن آهنگسازی اورجینال Apple است و قصد دارد کاری که Logic برای آهنگسازی با دسکتاپ کرد را برای آهنگسازی با iOS  به ارمغان بیاورد. این اپلیکیشن یک sequencer، قابلیت ایجاد حداکثر ۳۲ لاین صوتی در هر پروژه، ویژگی Live Loops DJ و یک نسخه ی سبک از سینتی سایزر معروف Alchemy را در اختیار کاربر قرار می دهد.

۴- IK Multimedia

IK Multimedia یکی از اولین کمپانی هایی بود که پلاگین های شبیه ساز امپلی فایر عرضه کرد و حالا این تکنولوژی به صورت رایگان برای iPad و iPhone در دسترس قرار گرفته است. این اپلیکیشن خریدهای درون برنامه را برای دریافت تعداد زیادی از افکت های گیتار فراهم کرده اما چند افکت رایگان شامل هفت استامپ باکس، سه امپلی فایر، دو میکروفن به علاوه یک پک ریتم در اختیار شما قرار می گیرد.

۵- Music Maker Jam

Music Maker Jam یک اپلیکیشن رایگان است که به شما اجازه می دهد با یک استایل بر پایه ی لوپ و یک میکسر ۸ ترکه، در ژانرهای مختلفی از موسیقی به آهنگسازی بپردازید. کار کردن با این اپلیکیشن بسیار آسان است و چند افکت اجرایی real-time هم در اختیار شما قرار می گیرد. در شروع کار، ده پک رایگان به همراه ۲۰۰۰ لوپ در اختیار شما قرار دارد و با خریدهای درون برنامه می توانید تا ۵۰۰,۰۰۰ لوپ خریداری کنید.

۶- N-Track Studio 9

N-Track Studio 9 تقریبا شبیه ترین اپلیکیشن به نرم افزارهای آهنگسازی دسکتاپ است. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا ۱۱ ترک audio و MIDI را ضبط کنید. با این حال، اگرچه که شما می توانید با نسخه ی رایگان نرم افزار یک پروژه ی کامل بسازید، اما با خریدهای درون برنامه قادر خواهید بود از ویژگی های اضافه ای مانند امکان اضافه کردن نامحدود ترک ها و افکت های ویژه برخوردار شوید.

عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.