آپدیت جدید Logic Pro X 10.4.5 عرضه شد

این آپدیت رایگان، کاربرانی که روی پروژه های بزرگ کار می کنند را هدف قرار داده است.

آپدیت جدید نرم افزار Logic Pro X 10.4.5 که اولین بار در کنفرانس WWDC دیده شد، حالا به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. اگرچه اپل در این کنفرانس بیشتر روی مزیت های این آپدیت برای خریداران مک پرو های جدید این کمپانی تمرکز داشت، اما این آپدیت بهبودهایی را در بخش پرفورمنس نرم افزار برای تمام کاربران مک شامل می شود.

اگر به دنبال اعداد و ارقام هستید، Logic Pro X 10.4.5 حالا از ۱۰۰۰ ترک audio و ۱۰۰۰ ترک اینسترومنت پشتیبانی می کند که این تعداد چهار برابر بیشتر از گذشته است. شما همچنین می توانید از ۱۰۰ چنل استریپ auxiliary، تعداد ۱۰۰۰ ترک میدی اکسترنال و دوازده send برای هر چنل استریپ استفاده کنید.
گفته می شود Mixer و Event List در پروژه های بزرگ عملکرد بهتری خواهند داشت و پروژه هایی که حاوی چندین ادیت Flex Time و تغییرات تمپو هستند بهتر عمل خواهند کرد. قسمت Loop Browser حالا به شما اجازه می دهد بر اساس نوع لوپ نتایج را فیلتر کنید و همچنین حالا شما می توانید چندین لوپ را با نگه داشتن ماوس بکشید و به صورت همزمان به پروژه وارد کنید. پلاگین DeEsser هم بازطراحی شده تا آپشن های بیشتری را به شما ارائه دهد.
بهبودهایی دیگری هم در بخش پرفورمنس نرم افزار دیده می شود. همچنین کاربران دستگاه های مک قدیمی تر هم مورد توجه بوده اند و حالا آپشن track freeze بار پلاگین خود را خالی می کند تا انرژی سیستم شما آزاد شود.
قطعا اگر شما یکی از Mac Pro های جدید را داشته باشید چنین بهبودهایی در بخش پرفورمنس شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. اپل می گوید Mac Pro های جدید می توانند تا ۵ برابر بیشتر از مدل های قبلی پلاگین لود کنند و همچنین می توانند تا ۵۶ رشته ی پردازشی را ساپورت کنند. البته با توجه به این که قیمت Mac Pro های جدید اپل از ۶۰۰۰ دلار شروع می شود خیلی ها نمی توانند چنین چیزی را تجربه کنند.

منبع musicradar
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.