91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا Universal Audio Volt 476P

هنوز نظری درج نشده است
کارت صدای Universal Audio Volt 476P با چهار ورودی و ده خروجی، همراه با چهار پری امپ میکروفن, مدار آنالوگ پیشرفته و مبدل های حرفه ای با رزولوشن 24bit/192kHz, امکان فعال کردن حالت Vintage Preamp که با به کارگیری قطعات الکترونیکی solid-state، saturation و clipping مشابه با پری امپ های تیوب را برای شما فراهم می کند.

کارت صدای Universal Audio Volt 476P با چهار ورودی و ده خروجی، همراه با چهار پری امپ میکروفن, مدار آنالوگ پیشرفته و مبدل های حرفه ای با رزولوشن 24bit/192kHz, امکان فعال کردن حالت Vintage Preamp که با به کارگیری قطعات الکترونیکی solid-state، saturation و clipping مشابه با پری امپ های تیوب را برای شما فراهم می کند.

۳۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان

کارت صدای پیشرفته با دو پری امپ میکروفن آنالوگ

کارت صدای Volt 476P که تخصص کمپانی Universal Audio در زمینه تجهیزات آنالوگ در آن به وضوح محسوس است، یک کارت صدای USB-C است که چندین دهه میراث این برند را با خود به همراه دارد. Volt 476P دارای مدار آنالوگ سطح بالا و تبدیل آنالوگ به دیجیتال و بالعکس با رزولوشن 24bit/192kHz می باشد تا موزیک پروداکشن، لایو استریم و پادکست هایی با کیفیت صدای حرفه ای داشته باشید. این کارت صدا دارای چهار پری آمپلی فایر میکروفن با قابلیت فعال کردن شخصیت صدایی آنالوگ 610-style و مترهای سنجش level ورودی می باشد. با این حال باید گفت قابل توجه ترین ویژگی این کارت صدا کمپرسور آنبُرد FET است که بر اساس کمپرسور معروف 1176 طراحی شده است. علاوه بر این، شش خروجی آنالوگ و دو خروجی هدفون، مانیتورینگ را برای شما آسان می سازند؛ قابلیت مانیتورینگ مستقیم هم برای این کارت صدا در نظر گرفته شده تا بتوانید بدون latency (تاخیر) صداها را مانیتور کنید. همچنین ورودی/خروجی MIDI برای متصل کردن سینتی سایزرها و کنترلرها نیز در دسترس شما قرار دارد. Volt 476P دارای بدنه مقاوم با ظاهری کلاسیک می باشد و همراه با آن یک پکیج نرم افزاری پیشرفته هم به شما تعلق می گیرد.

کارت صدا Volt 476P

مجهز به مبدل های بسیار باکیفیت

Universal Audio Volt 476P به مبدل های آنالوگ/دیجیتال و دیجیتال/آنالوگ بسیار با کیفیتی مجهز شده وجودشان برای دستیابی به ترک هایی با صدای حرفه ای ضروری است. این مدار تبدیل دیجیتال به آنالوگ و بالعکس بهینه شده، عملکرد واقعی 24bit/192kHz را برای شما مهیا می کند تا صداها را با تمام جزئیات و با وضوح بالایی بشنوید و ضبط کنید. پروژه هایی که با این کارت صدای USB-C ضبط می کنید کیفیتی کاملا حرفه ای خواهند داشت.

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی یونیورسال آدیو

شخصیت صدایی آنالوگ 610-style

کمپانی Universal Audio به طراحی های آنالوگ کلاسیک خود شهرت دارد و Volt 476P ماحصل چندین دهه تجربه Universal Audio در این زمینه است. این کارت صدا دارای چهار پری آمپلی فایر میکروفن آنالوگ می باشد که صدایی بسیار شبیه به پری امپ تیوب کلاسیک 610 دارند. حالت Vintage Preamp با بهره گیری از قطعات الکترونیکی solid-state و op-amp هایی که به صورت تخصصی طراحی شده اند، saturation و clipping داینامیک مشابه پری امپ های تیوب را ایجاد می کند تا شما به خوبی بتوانید به سیگنال های لاین و میکروفن رنگ دهید. همچنین باید بگوییم که حالت Vintage Preamp Mode قابلیت غیر فعال شدن دارد تا در صورت نیاز بتوانید از پری امپ ها و چنل استریپ های اکسترنال خودتان استفاده کنید، بدون این که کارت صدا کاراکتر اضافه ای به صدای شما بدهد.

کارت صدا Volt 476P

همراه با یک کمپرسور FET

کمپرسور UREI 1176 یک کمپرسور افسانه ای و عضوی غیر قابل جایگزین در استودیوهای حرفه ای است؛ این کمپرسور قادر است هر چیزی از درامز گرفته تا گیتار و وکال را برجسته کند و به آن punch (کوبش) بدهد. کارت صدای Volt 476P به یک کمپرسور آنبُرد FET مجهز شده که بر اساس کمپرسور کلاسیک 1176 طراحی شده است. این کمپرسور یک شبیه سازی دیجیتال نیست، بلکه یک کمپرسور آنالوگ واقعی است. کمپرسور Volt 476P دارای سه دکمه می باشد که رفتار کمپرسور را متناسب با وکال، گیتار و درامز تنظیم می کند، بنابراین برای هر منبع صدا تنظیمات بهینه ای خواهید داشت.

ویژگی های کلیدی

 • کارت صدای USB-C با چهار ورودی و ده خروجی، همراه با چهار پری امپ میکروفن
 • مدار آنالوگ پیشرفته و مبدل های حرفه ای با رزولوشن 24bit/192kHz
 • امکان فعال کردن حالت Vintage Preamp که با به کارگیری قطعات الکترونیکی solid-state، saturation و clipping مشابه با پری امپ های تیوب را برای شما فراهم می کند
 • وجود مترهای سنجش level ورودی، تنظیم level ها را برای شما آسان می کند
 • کمپرسور آنالوگ با کاراکتر مشابه کمپرسور 1176 با سه پریست تخصصی
 • شش خروجی آنالوگ و دو خروجی هدفون برای مانیتورینگ آسان
 • امپ هدفون 22 واتی که به راحتی انرژی مورد نیاز هدفون های دارای امپدانس بالا را فراهم می کند
 • قابلیت Direct Monitoring برای مانیتور کردن صدا بدون تاخیر (latency)
 • ورودی/خروجی MIDI برای متصل کردن سینتی سایزرها و کنترلرها
 • بدنه مقاوم با طراحی vintage گونه چشم نواز، همراه با پنل های کناری چوبی
 • همراه با پکیج نرم افزاری پیشرفته
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان
4 x 4
نرخ نمونه برداری
Up to 24-bit/192kHz
تعداد ورودی آنالوگ 4
نوع ورودی آنالوگ
4 x XLR-1/4" combo (mic/line)
تعداد خروجی آنالوگ 6
نوع خروجی آنالوگ
6 x 1/4" TRS
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 4
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out
Bus Powered دارد
طول دستگاه 300 میلی متر
عرض دستگاه 215 میلی متر
ارتفاع دستگاه 142 میلی متر
وزن دستگاه 1.7 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید