٩١٠٠٦٧٦٧-۰۲۱
جشنواره فروش ویژه تهران ملودی جشنواره فروش ویژه تهران ملودی
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
نمایندگی قیمت خرید فروش Rode رود
Rode

در طول دهه های گذشته میکروفون های کمپانی Rode در حوزه ی رسانه بسیار محبوب بوده اند، از بخش های ضبط و استودیوهای خانگی گرفته تا ساخت فیلم های مستقل. این میکروفن ها استحکام بالایی دارند و صدای آن ها فوق العاده است، همچنین قیمت بسیار مناسبی هم دارند. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری میکروفون ها و تجهیزات جانبی این کمپانی گسترده شده است.
بهترین نوآوری ها در تکنولوژی موسیقی بر اساس نیازها شکل می گیرند و میکروفون های Rode هم از این قاعده مستثنی نیستند. زمانی که Peter Freedman در سال 1992 کمپانی رود را تاسیس کرد، پیشینه ی این کمپانی به سال 1967 و زمانی که والدین او کمپانی Freedman Electronics را در شهر سیدنی استرالیا به وجود آورده بودند برمی گشت. در حقیقت Freedman Electronics اولین فروشگاه حرفه ای لوازم صوتی در استرالیا بود و این شرکت در راس توسعه ی مدیا در استرالیا قرار داشت و کاملا با نیازهای مهندسان صدای حرفه ای آشنا بود. مابین زمان بدست گرفتن هدایت شرکت در سال 1987 و سقوط ارزش سهام شرکت، Peter Freedman شروع به یافتن راه های جدیدی برای خدمت به این مارکت در حال توسعه کرد. اینجا بود که پیتر کمپانی Rode را آغاز کرد.

محصولات رود | Rode

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode NT2-A

میکروفن رود Rode NT2-A

میکروفن حرفه ای دیافراگم بزرگ Rode NT2-a طراحی و تولید شده در سیدنی-استرالیا دارای الگوی قطبی متغیر ، فیلتر بالاگذر متغیر و همچنین پد فیلتر متغیر ،که کنترل بهتری در صدابرداری به شما خواهد داد.
(29)
۱۸,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن بیسیم رود Rode Wireless Go II Single

میکروفن بیسیم رود Rode Wireless Go II Single

سیستم میکروفون بیسیم Rode Wireless Go II Single گزینه ای مناسب برای فیلمسازان مستقل، ولاگرها، استریمرها و دیگر تولید کنندگان محتوا.
۹,۵۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رود Rode SC1

متعلقات رود Rode SC1

TRRS extension cable
۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن رود Rode PSA1

پایه میکروفن رود Rode PSA1

Broadcast-style Professional Studio Boom Arm with Standard Microphone Threading, 360-degree Rotation and Over 3' Horizontal and Vertical Reach
۶,۲۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
5%
قیمت خرید فروش متعلقات رود Rode SC2

متعلقات رود Rode SC2

The SC2 is a high-quality shielded 3.5mm TRS patch cable. The cable extends from 170mm to up to 400mm, and features right-angle connectors for ergonomic use. It is ideal for connecting the output of an Apple iPhone using a RØDE i-XY microphone to a DSLR or video camera for capturing scratch audio to camera while the iPhone records the broadcast-quality track.
۷۳۰,۰۰۰ تومان
۶۹۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
5%
۹,۷۹۰,۰۰۰ تومان
۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
5%
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن بیسیم رود Rode Wireless ME

میکروفن بیسیم رود Rode Wireless ME

سیستم میکروفون بیسیم Rode Wireless ME گزینه ای مناسب برای فیلمسازان مستقل، ولاگرها، استریمرها و دیگر تولید کنندگان محتوا.
۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رود Rode SC21

متعلقات رود Rode SC21

The SC21 is a high-quality 30cm (11.8’) round Lightning to USB-C cable. This Lightning Accessory cable is designed to connect MFi-certified USB-C microphones to iOS devices. It is particularly suitable for connecting the RØDE Wireless GO II and AI-Micro to iOS devices.
۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رود Rode SC15

متعلقات رود Rode SC15

The SC15 is a high-quality Lightning Accessory Cable (USB-C to Lightning) designed to connect MFi-certified USB-C microphones to iOS devices. Measuring 300mm long, it is particularly suitable for connecting the VideoMic NTG to Apple mobile devices with a Lightning port and features a junction box for cable management. Note: This cable will not charge or sync your iOS device.
۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode NT1 KIT

میکروفن رود Rode NT1 KIT

Extremely Low-noise Large-diaphragm Cardioid Condenser Microphone with SRM Combination Shock Mount and Pop Screen
(30)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن یو اس بی رود Rode NT-USB Mini

میکروفن یو اس بی رود Rode NT-USB Mini

میکروفن Rode NT-USB Mini پکیج میکروفون همه کاره ای که به شما اجازه می دهد با کوچکترین ستاپ ها به ضبط کردن بپردازید ایده آل برای استریمرها، پادکسترها، مصاحبه کنندگان، تولید کنندگان محتوا و...
(3)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode M5 Matched Pair

میکروفن رود Rode M5 Matched Pair

میکروفن Rode M5 Matched Pair یک جفت میکروفن کاندنسر با دیافراگم کوچک و الگوی قطبی کاردیوید که برای تکنیک های ضبط استرویی و فراگیر مانند XY و دیگر روش های ضبط استریو ایده آل اند.
(3)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن بیسیم رود Rode Wireless GO II

میکروفن بیسیم رود Rode Wireless GO II

سیستم میکروفون بیسیم دو کاناله Rode Wireless GO II گزینه ای مناسب برای فیلمسازان مستقل، ولاگرها، استریمرها و دیگر تولید کنندگان محتوا.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن یو اس بی رود Rode XCM-50

میکروفن یو اس بی رود Rode XCM-50

میکروفن یو اس بی Rode XCM-50 با الگوی قطبی Cardioid و مجهز به پاپ شیلد درونی.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode NT-USB

میکروفن رود Rode NT-USB

میکروفن کاندنسر Rode NT-USB پکیج کاملی که به شما اجازه می دهد به محض بیرون آوردن میکروفن از جعبه کار ضبط را آغاز کنید.
(8)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode NT1000

میکروفن رود Rode NT1000

Large-diaphragm Studio Condenser Mic with Satin Nickel Finish and Internal Shock Mounting
(4)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode K2

میکروفن رود Rode K2

Large Diaphragm Vacuum Tube Condenser Microphone
(6)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode NT5

میکروفن رود Rode NT5

Small-diaphragm Single NT5 Cardioid Condenser Mic
(3)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن یقه ای رود Rode SmartLav Plus

میکروفن یقه ای رود Rode SmartLav Plus

Lavalier microphone for smartphones
(3)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش سه پایه میکروفن رود Rode Tripod

سه پایه میکروفن رود Rode Tripod

Mini Tripod Mic Stand, with 360-degree Rotation, Vertical Adjustment, 1/4" Threaded Mount, 1/4" to 3/8" Adapter Included
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode VideoMicro

میکروفن رود Rode VideoMicro

Compact On-Camera Microphone
(1)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن رود Rode NTK

میکروفن رود Rode NTK

Large-diaphragm Vacuum Tube Condenser Microphone
(5)
ناموجود
نمايش ۱ تا ۲۴ از ۱۸۴ (۸ صفحه)

گسترش فعالیت ها

در طول یک سال، کمپانی Rode از فروش اولین میکروفون خود در استرالیا به فروش محصولاتش در آمریکا، کانادا، فرانسه و انگلیس جهش کرد. RØDE به موقع توانسته بود خود را با جریان توسعه ی پلتفرم های ضبط ارزان قیمت مثل ADAT همراه کند که موجب بوجود آمدن نیاز برای میکروفن های باکیفیت و ارزان قیمت شده بود. در سال های بعد، کمپانی Rode توانست علاوه بر تولید میکروفون های استودیویی محبوب، در صنعت فیلمسازی و برودکست هم نام خود را مطرح کند. امروزه هرکسی، از صدابرداران و فعالان حوزه ی برودکست گرفته تا فیلمسازان مستقل، کیفیت میکروفن های RØDE را تایید می کنند.

محصولاتی فراتر از انتظار

یکی از محصولات موفقی که این کمپانی تولید کرد، میکروفن Rode NT-1 بود که بسیار فراتر از پیش بینی ها عمل کرد. این میکروفون در زمان عرضه تنها یک پنجم میکروفن های هم رده ی خود قیمت داشت و به سرعت توانست جایگاهش را در استودیوهای کوچک پیدا کند و راه را برای دیگر میکروفن های محبوب سری NT مانند میکروفن های NT5 و NT4 هموار کند. پس از تولید این میکروفون ها، کمپانی RØDE با افتخار میکروفون NT1-A را به عنوان جانشین NT-1 معرفی کرد که در نهایت تبدیل به پرفروش ترین میکروفن دیافراگم کوچک دنیا شد.

صنعت فیلم و سینما

به همان اندازه که میکروفون های Rode توانستند در استودیوهای ضبط موسیقی محبوب شوند، میکروفن ها و تجهیزات جانبی این کمپانی در صنعت فیلمسازی مستقل هم توانستند جایگاه مهمی پیدا کنند. به دلیل این که برای صنعت فیلمسازی میکروفن های بسیار گران قیمتی عرضه میشد، فیلمسازانی که با بودجه ی پایین کار می کردند از میکروفون های شات گان سری NTG کمپانی RØDE و مدل های روی دوربین VideoMic که قیمت پایینی داشتند بسیار استقبال کردند. این میکروفن های ارزان قیمت که در چندین ترکیب مختلف، از مونوی متمرکز تا استریوی وسیع، عرضه شده بودند، صدای با کیفیت حرفه ای را در اختیار این فیلمسازان قرار دادند. به علاوه، ورود Rode به تکنولوژی وایرلس باعث شد تا این کمپانی انعطاف بیشتری را برای فیلمسازان مستقل در هرجای دنیا فراهم کند.

تمرکز بر روی تمامی پلتفرم ها

علاوه بر دنیای تصویر، کمپانی رود خط تولید محصولاتش را به طوری گسترش داد که میکروفون های تخصصی برای استفاده در اخبار، سخنرانی ها و دیگر استفاده های لایو را هم در بر بگیرد. همچنین RØDE وارد حوزه ی تولید مدیای موبایل هم شده و با تولید طیف گسترده ای از میکروفن ها و تجهیزات جانبی برای ضبط صدای باکیفیت روی دستگاه های iOS و دیگر پلتفرم های موبایل، سعی در برطرف کردن نیازها در این حوزه هم داشته است. در همین حین، ابتکاراتی مانند میکروفن NT-SF1 که یک میکروفن SoundField ambisonic است، باعث شده تا Rode محصولات بیشتری برای عرضه با تکنولوژی های پیشرفته داشته باشد. RØDE برای هر حوزه ای تجهیزات فوق العاده ای تولید کرده است.

طراحی و تولید برای سال ها ماندگاری

فراتر از طیف وسیع محصولات تولید این کمپانی، دلیل مهم دیگری هم وجود دارد که چرا بسیاری از افراد حرفه ای محصولات RØDE را انتخاب می کنند: محصولات این کمپانی طول عمر بسیار بالایی دارند. RØDE تمام میکروفون هایش را در استرالیا طراحی و تولید می کند و از بهترین تکنولوژی ساخت موجود برای آن ها بهره می برد. تمام مصالح مورد استفاده ی این کمپانی، از قطعات الکترونیکی گرفته تا چاپ لیزری روی فینیش های با درجه ی نظامی محصولات، تماما تا حد تلرانس ساب-میکروفون کنترل می شوند؛ همچنین فلزهای بسیار باکیفیت و پلیمرهای قالب گیری شده باعث شده اند تا RØDE بتواند روی میکروفن هایش 10 سال گارانتی بدهد. اگر جزو آن دسته از افراد هستید که می خواهید برای هرچیزی یک بار هزینه کنید و جایگزینی وسایل برایتان مقدور نیست، ما محصولات کمپانی Rode را به شما پیشنهاد می دهیم.