91006767 - 021
جشنواره تابستانی تهران ملودی - تا ۱۲ تیر
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
انتخاب برند

کیف گیتار

افزودن به لیست مقایسه
۶۸۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
۳۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
۳۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
۳۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هارد کیس شکتر Schecter C-Shape Hardcase (SGR-1C) SKU #1620

هارد کیس شکتر Schecter C-Shape Hardcase (SGR-1C) SKU #1620

Hardshell Molded Case for Schecter "C" Models, Omen, and Damien Guitars - Black
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیگ بگ باس BOSS CB GT1

گیگ بگ باس BOSS CB GT1

Polyester Bag for GT-1
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیگ بگ رولند Roland CB RU10

گیگ بگ رولند Roland CB RU10

Utility Gig Bag for Electronic Instruments, Music Gear, and Accessories with Backpack Straps
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش گیگ بگ باس BOSS CB BU10

گیگ بگ باس BOSS CB BU10

Utility Gig Bag for BOSS Multi-Effects Processor, Loop Station, BCB-1000 Pedalboard Miscellaneous Gear, and Accessories with Backpack Straps
ناموجود
نمايش ۱ تا ۱۲ از ۱۲ (۱ صفحه)

کیس گیتار الکتریک

آیا می توانید تصور کنید که بدون داشتن کیس، گیتارتان را حمل کنید؟ تمام افراد نیاز به کیس هایی باکیفیت و زیبا دارند که در هنگام حمل به خوبی از سازشان مراقبت کند.

کیس های گیتار الکتریک از گیتار شما محافظت می کنند و آن را محکم سر جایش نگه می دارند تا در هنگام حمل جابجا نشود. استفاده از یک کیس برای گیتار الکتریک باعث می شود تا گیتار شما از آسیب ها در امان بماند و بهترین صدایش را داشته باشد. کیس ها همچنین از گیتار شما در برابر شرایط آب و هوایی مانند باران، برف و همچنین تغییرات شدید دمایی که می تواند در طول سفر اتفاق بیفتد جلوگیری می کنند.

در قسمت داخلی بیشتر کیس های گیتار الکتریک از پدها یا بافت های مخملی استفاده می شود، همراه با بخش بیرونی سختی که از چوب یا پلاستیک ساخته می شود. هارد کیس ها برای سفر ایده آل هستند. این نوع کیس ها مقاوم و مستحکم می باشند و محافظت فوق العاده ای را در برابر ضربه، به زمین افتادن و تغییرات دمایی انجام می دهند. بسیاری از هارد کیس های موجود در بازار قابلیت قفل شدن دارند، دارای چرخ هستند، قابل جمع شدن می باشند و دسته ها یا بندهای راحتی دارند. این ویژگی های اضافه باعث می شود گیتار الکتریک شما کاملا در جای امنی قرار بگیرد، به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران این باشید که باربران فرودگاه به چه نحوی کیس گیتار شما را حمل خواهند کرد.

بعضی از کیس ها شکلی مشابه بدنه ی گیتار دارند و بعضی دیگر مستطیلی هستند. شکل مستطیلی باعث می شود وقتی قرار است تجهیزات زیادی را با خود حمل کنید، آن ها را راحت تر در کنار هم قرار دهید. این که کدام یک از این دو نوع را انتخاب کنید به شما بستگی دارد، کاربردی بودن کیس برای شما مهم تر است یا استایل آن؟

ویژگی هایی مانند ضد آب بودن بخش خارجی باعث می شود تا گیتار شما کاملا در برابر برف و باران در امان باشد. اگر قرار است گیتارتان را در سفری طولانی تر از خانه تا استودیو حمل کنید، می توانید نگاهی به کیس ها دارای چرخ داشته باشید. این کیس ها باعث می شوند سفر با هواپیما برای شما بسیار آسان شود. همچنین بسیاری از کیس ها دارای قفل های بسیار باکیفیت و ایمن، درزگیرهایی برای محافظت در برابر تغییرات دمایی و دستگیره های راحت هستند. این ویژگی ها باعث می شود گیتار شما در طول پرواز کاملا در جای امنی قرار داشته باشد و خیال شما از بابت سلامت گیتارتان آسوده شود؛ هم شما و هم گیتارتان در سلامت کامل به مقصد خواهید رسید.

اگر در انتخاب کیس گیتار الکتریک تردید دارید می توانید با کارشناسان فروش تهران ملودی تماس بگیرید. ما کیسی را به شما معرفی خواهیم کرد که کاملا متناسب با نیازهای شما باشد. مطمئن باشید که می توانید کیس گیتار مورد نظرتان را در فروشگاه تهران ملودی پیدا کنید.

گیگ بگ گیتار الکتریک

آیا به دنبال چیزی سبک هستید که به شما کمک کند گیتارهای الکتریک با ارزش تان را با اطمینان جابجا کنید؟ گیگ بگ های گیتار الکتریک ما این کار را برای شما انجام خواهند داد. گیگ بگ ها از متریال هایی سبک و نرم ساخته می شوند.

در یک گیگ بگ گیتار الکتریک باکیفیت به دنبال چه چیزهایی باید باشید؟ برای شروع، دوخت مناسب، زیپ های باکیفیت، تناسب خوب، بخش داخلی باکیفیت، وجود پد در بخش داخلی، وجود جیب هایی برای قرار دادن لوازم جانبی و محافظت از نِک گیتار از مواردی هستند که باید به آن ها توجه داشته باشید. شاید این یک لیست بلند بالا باشد اما گیگ بگ های موجود در فروشگاه تهران ملودی تمامی این موارد را دارا می باشند.

معمولا بخش خارجی گیگ بگ ها از پارچه یا چرم ساخته می شود. قسمت داخلی دارای پدهایی با ضخامت های مختلف می باشد و ضخامت آن ها از یک سانت و نیم تا دو سانت و نیم متغیر است. برای محافظت بیشتر، به دنبال گیگ بگ هایی باشید که از بخش های شکننده ای مانند نِک گیتار مراقبت بیشتری می کنند. بسیاری از گیگ بگ ها دارای دو بند برای قرار دادن گیگ بگ روی دوش و یک دسته می باشند. همچنین، تمام گیگ بگ های موجود در فروشگاه تهران ملودی دارای زیپ های باکیفیت و بادوام هستند و دارای حداقل یک جیب بیرونی می باشند که می توانید دفتر نت و دیگر لوازم کوچک مانند کاپوها، تیونرها، سیم ها و پیک هایتان را در آن قرار دهید.

در هنگام خرید گیگ بگ گیتار الکتریک می توانید مدل های ضد آب را هم در نظر بگیرید، مخصوصا اگر در محلی زندگی می کنید که هوا معمولا بارانی است یا این که زیاد در شهرهای مختلف اجرا می کنید. در این حالت از گیتار شما در برابر برف و باران محافظت خواهد شد. بیشتر گیتارها از چوب ساخته می شوند و قطعا آب و رطوبت برای چوب مضر است.

اگر زیاد با هواپیما سفر می کنید و گیتارتان را با خود به همراه می برید، لازم است گیگ بگی تهیه کنید که محکم، بادوام و بسیار باکیفیت باشد. برای محافظت بیشتر به دنبال گیگ بگ هایی باشید که دارای پدهای اضافه هستند. این گیگ بگ ها محافظت بیشتری در برابر خط و خش و دیگر تاثیراتی که اشیای تیز ممکن است در طول سفر با هواپیما به ساز شما وارد کنند انجام می دهند.

صحبت راجع به گیتار کافیست. خودتان چطور؟ گیگ بگ هایی که دارای بندهای پد دار هستند برای شما بسیار راحت خواهند بود و ما گیگ بگ های بسیاری را برای شما فراهم کرده ایم که دارای این نوع بندها و جیب های اضافه هستند.

فروشگاه تهران ملودی انواع گیگ بگ های گیتار الکتریک را برای شما مهیا کرده است. اگر در انتخاب کردن مشکلی دارید، می توانید با کارشناسان فروش تهران ملودی تماس بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد مناسب ترین گیگ بگ را برای گیتارتان انتخاب کنید.

کیس گیتار آکوستیک

چه بخواهید به شهر یا کشور دیگری سفر کنید و چه بخواهید گیتارتان را از استودیو به سالن اجرا انتقال دهید، باید در نظر داشته باشد که حمل کردن ساز چه تاثیری روی آن خواهد گذاشت. کیس های گیتار آکوستیک می توانند از نوع هارد کیس، هیبریدی یا فلایت کیس باشند؛ تمام این کیس ها به شما کمک می کنند از گیتارتان محافظت کنید.

هارد کیس های مستحکم گیتار آکوستیک انتخاب فوق العاده ای هستند، چرا که به خوبی می توانند در طول سفر از گیتار شکننده ی شما در برابر ضربه محافظت کنند. کیس هایی که تهران ملودی به شما عرضه می کند به شکلی ساخته شده اند که در برابر هر آسیبی در طول حمل گیتار از ساز شما مراقبت کنند.

افرادی که سفر نمی کنند، می توانند کیس های سافت تر و سبک تر را انتخاب کنند، مانند کیس های گیتار آکوستیک هیبریدی نیمه هارد/سبک؛ این کیس ها فریم مستحکمی دارند اما با حذف شدن بدنه ی سخت آن ها، شما راحت تر می توانید آن ها را با خود جابجا کنید، بدون این که امنیت گیتارتان را به خطر بیندازید. این گزینه های سبک تر برای نگهداری از گیتارهای آکوستیک ایده آل هستند. هم قابلیت حمل و هم امکان محافظت از گیتار در خانه باعث شده این نوع کیس ها کارایی زیادی داشته باشند.

آیا قرار است گیتارتان را با هواپیما جابجا کنید؟ فلایت کیس های گیتار آکوستیک برای زمانی که قرار است گیتار شما همراه با دیگر چمدان ها در یک کانتینر قرار بگیرد ایده آل هستند. بهتر است به دنبال فلایت کیس هایی باشید که دارای دسته هایی راحت و مستحکم، فوم و پد، گوشه های تقویت شده و قفل های محکمی باشند.

فایبرگلاس و بخش خارجی چوبی یا متریال های قالب گیری شده ای که به منظور محافظت از گیتار آکوستیک در برابر فشار، ضربه، خراش، تغییرات دما و رطوبت برف و باران ساخته می شوند، آپشن هایی غیر ضروری هستند که بد نیست آن ها را هم در نظر بگیرید.

در هنگام خرید کیس گیتار آکوستیک به دنبال بندهای بادوام، قفل ها، دسته های مستحکم، فضاهای اضافه برای قرار دادن لوازم جانبی، پدهای مناسب در داخل کیس و تودوزی های باکیفیت باشید. به دنبال کیس هایی باشید که از ساز شما در برابر ضربه، رطوبت و تغییرات دما محافظت می کنند. بعضی از کیس های گیتار آکوستیک دارای بندهای پشتی هستند که به شما اجازه می دهند گیتار را به راحتی روی دوشتان بکشید.

تهران ملودی کیس های گیتار آکوستیکی را برای شما فراهم کرده که از ساز شما در طول حمل و نقل محافظت می کنند و همچنین باعث می شوند گیتار شما از گرد و غبارها در امان بماند. به علاوه، تمام این کیس ها برای نگهداری از گیتار در خانه، استودیو یا هر جای دیگری مناسب می باشند.

ما در تهران ملودی تنوع گسترده ای از کیس های گیتار را در انواع شکل ها و برندها برای شما فراهم کرده ایم؛ پس گیتار شما هر شکل یا هر نیازی که داشته باشد ما کیس گیتار مناسبی برای شما خواهیم داشت که مانند یک دستکش، فیت گیتار شما شود. مطمئن شوید کیسی که خریداری می کنید شکل مشابهی با گیتارتان را داشته باشد. شاید این نکته خیلی واضح باشد اما با دیدن آپشن های مختلف راحت می شود آن را فراموش کرد.

اگر در انتخاب کیس گیتار آکوستیک مشکلی دارید یا اگر هر سوالی برایتان پیش آمده، با کارشناسان فروش تهران ملودی تماس بگیرید. کارشناسان ما از کمک کردن به شما خوشحال خواهند شد.

گیگ بگ گیتار آکوستیک

افرادی که در شهر خودشان به اجرای زنده می پردازند یا در استودیو تمرین می کنند به یک گیگ بگ گیتار آکوستیک باکیفیت نیاز خواهند داشت.

یک گیگ بگ گیتار آکوستیک باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ شما ابتدا باید به دوخت آن توجه کنید، مطمئن شوید که دوخت ها هموار و پرتراکم باشند. سپس به کیفیت زیپ ها توجه کنید. زیپ هایی که کیفیت بالایی دارند محکم هستند و کشیدن آن ها راحت است. بخش داخلی کیس هم باید کیفیت بالایی داشته باشد تا سیم های گیتار شما در آن گیر نکند. یک گیگ بگ خوب دارای یک محافظ اضافه در بخش درونی است تا بافت درونی شکافته نشود.

گیگ بگ های گیتار آکوستیک همچنین دارای فوم ضخیمی هستند تا از گیتار شما محافظت کنند. هرچه فوم استفاده شده ضخیم تر و پرتراکم تر باشد، گیتار شما امنیت بیشتری خواهد داشت و احتمال پاره شدن فوم هم کمتر می شود.

وجود پدهای ضخیم و زیبا در پایین بگ را هم فراموش نکنید. این پدها باعث می شوند گیتار شما سر جایش باقی بماند، جایش امن باشد و در هنگام زمین گذاشتن گیتار از آسیب دیدن آن جلوگیری می کنند. نِک گیتار ظریف ترین قسمت آن است، پس بهتر است گیگ بگی را انتخاب کنید که از نِک گیتار شما محافظت کند.

گیگ بگ های گیتار آکوستیک تهران ملودی دارای محافظ قسمت بریج و محافظ سیم هستند. این محافظ ها باعث می شود هم گیتار و هم کیف شما از آسیب دیدن و پاره شدن در امان باشند.

در خرید گیگ بگ نباید تنها به گیتار توجه کرد. شما قرار است آن را با خود حمل کنید پس باید گیگ بگی را پیدا کنید که روی دوش شما سنگینی نکند. خواهید دید که گیگ بگ های تهران ملودی دارای بندها و کانکتورهایی هستند که از فلز یا پلاستیک های بسیار باکیفیتی ساخته شده اند. این بخش ها استحکام بالایی دارند تا گیگ بگ شما طول عمر بالایی داشته باشد.

برای داشتن راحتی بیشتر، مطمئن شوید گیگ بگی که تهیه می کنید ساختار متناسبی داشته باشد تا به راحتی بتوانید آن را حمل کنید. همین موضوع در رابطه با بندها و دسته های گیگ بگ هم صدق می کند؛ مخصوصا وقتی قرار است فاصله ای که از ماشین پیاده می شوید تا سالن را با گیتارتان پیاده راه بروید، گیگ بگ شما باید تا حد ممکن راحت باشد.

علاوه بر راحتی، گیگ بگ باید به خوبی از ساز شما محافظت کند. برخی از گیگ بگ های گیتار آکوستیک دارای سطح منعکس کننده ی نور هستند؛ این ویژگی باعث می شود وقتی شب ها در خیابان همراه سازتان قدم می زنید کاملا قابل تشخیص باشید.

شما به وجود جیب هایی برای قرار دادن لوازم جانبی گیتار مانند دفتر نت، پیک ها و... هم نیاز خواهید داشت. بعضی از گیتارهای آکوستیک ما دارای جیب مخصوصی برای قرار دادن بندهای کیف هستند تا بندها آویزان نباشند.

آیا هنوز مطمئن نیستید چه گیگ بگی را باید انتخاب کنید؟ با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد مناسب ترین گیگ بگ را برای سازتان انتخاب کنید، گیگ بگی که به خوبی از گیتار آکوستیک شما محافظت کند.