٩١٠٠٦٧٦٧-۰۲۱
جشنواره فروش ویژه تهران ملودی جشنواره فروش ویژه تهران ملودی
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
نمایندگی قیمت خرید فروش Audio-Technica آدیو تکنیکا
Audio-Technica

محصولات Audio-Technica به سبب برخورداری از قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر، جایگاه ویژه ای را در صنعت موسیقی دارا هستند. محصولات این شرکت هم مناسب استودیو های خانگی هستند و هم مناسب افراد حرفه ای در رده های جهانی. اگر می خواهید برای اولین بار یک میکروفون، یک هدفون و یا یک سیستم in-ear وایرلس بخرید بدون شک آدیو تکنیکا را نباید از قلم بیندازید.

محصولات آدیو تکنیکا | Audio-Technica

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-M20x

هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-M20x

Closed-back Circumaural Headphones with 40mm Neodymium Magnet Drivers, Straight Cable, and 1/4" Adapter
(11)
۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
10%
۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۸,۴۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
14%
۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
12%
۱۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲,۶۷۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-M30x

هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-M30x

هدفون پشت بسته Audio - Technica ATH-M30x با طراحی تاشو.
(13)
۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
10%
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
10%
۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4050 SM

میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4050 SM

Large Diaphragm Condenser Microphone
(1)
۳۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
۲۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
14%
۳۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن یقه ای آدیو تکنیکا Audio-Technica AT831b

میکروفن یقه ای آدیو تکنیکا Audio-Technica AT831b

Miniature Lavalier Condenser Microphone for Voice, Acoustic Guitar, and Various Hard-to-Mic Instruments, with Cardioid Pickup Pattern, Clothing and Instrument Clips, Power Module, and Case
تماس برای خرید
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن بیسیم آدیو تکنیکا Audio-Technica M3M

میکروفن بیسیم آدیو تکنیکا Audio-Technica M3M

The TG 100 is the first entry-level wireless system that includes a pilot tone function which provides a lot of advantages.
بزودی
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن بیسیم آدیو تکنیکا Audio-Technica ATW-702

میکروفن بیسیم آدیو تکنیکا Audio-Technica ATW-702

پکیج میکروفن Audio-Technica ATW-702 یکی از محصولات بسیار با کیفیت و فوق العاده ی بی سیم است. میکروفون و رسیوری که در این پکیج قرار داده شده اند، هر دو بهترین کیفیت صدایی را برای شما امکان پذیر می کنند. این پکیج از رسیور ATW-R700 و میکروفون T702 بهره می برد.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT2020

میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT2020

میکروفن Audio-Technica AT2020 میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ, نویز بسیار پایین, الگوی قطبی کاردیود بهترین گزینه برای راه اندازی استودیوی شخصی.
(22)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT2020 USB

میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT2020 USB

Large-diaphragm Cardioid Side Address Condenser Microphone with USB Connectivity
(1)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-R70x

هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-R70x

Open-back Dynamic Headphones with 45mm Neodymium Drivers, 5Hz-40kHz Frequency Response, Detachable Cable, and Carrying Case
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-AVC200

هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-AVC200

The ATH-AVC200 headphones plug into a variety of audio and video systems to give you full-bodied, theater-like sound in the comfort of your own home or on the go. Equipped with newly designed 40 mm drivers that reproduce clear mid and low frequencies and contoured, isolating earpads that retain every bit of the bass, the ATH-AVC200 headphones provide powerful, well-balanced audio to enhance your enjoyment of music and movies.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4050

میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4050

Large-diaphragm Cardioid Condenser Microphone with Shock Mount
(3)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4041

میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4041

Small-diaphragm Cardioid Condenser Microphone with Extended Range, High Output, and High SPL Capacity
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-M70x

هدفون آدیو تکنیکا Audio-Technica ATH-M70x

Closed-back Dynamic Headphones with 45mm Neodymium Drivers, 5Hz-40kHz Frequency Response, 3 Detachable Cables, and Carrying Case
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4047MP

میکروفن آدیو تکنیکا Audio-Technica AT4047MP

Multi-pattern Large-diaphragm Condenser Microphone with Omni, Cardioid, and Figure-8 Patterns
(1)
ناموجود
نمايش ۱ تا ۲۴ از ۱۰۰ (۵ صفحه)

اعتباری به واسطه کیفیت بالای محصولات Audio Technica

اعتبار برخی برندها به کیفیت بالای محصولات آن ها وابسته است و برخی دیگر با پایین آوردن قیمت به شهرت رسیده اند. در این میان شرکت هایی هستند که جانب اعتدال را رعایت کرده و همزمان دو فاکتور کیفیت و قیمت را در نظر می گیرند. آدیو تکنیکا پیرو چنین رویکردی است. در واقع این شرکت خلاء مابین محصولات باکیفیت و ارزان قیمت را پر کرده است. نتیجه این کار تولید محصولاتی است که به لحاظ کیفی و قیمت رضایت مشتری را جلب می کنند. شما با خرید محصولات این شرکت چه یک هدفون ساده باشد و چه یک سیستم پیشرفتۀ وایرلس با پرداخت مبلغی پایینی محصولی با کیفیتِ نزدیک به محصولات رده بالا خریداری خواهید کرد. پس با یک تیر دو نشان زده اید؛ هم صرفه جویی در پول و هم خرید یک محصول مناسب. این موضوع محدود به استودیوهای رده پایین نیست. بارها شاهد استفاده از تجهیزات آدیو تکنیکا در مناظرات رسمی کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، آلمان، مسابقات جام جهانی فوتبال، مسابقات NFL، گلف و بسیاری از رویدادهای دیگر بوده ایم.

آدیو تکنیکا از معدود شرکت هایی است که هم به مصرف کننده اهمیت می دهد و هم ارزش زیادی برای تکنولوژی های روزِ قائل است. اعتبار این شرکت در ساخت تجهیزات باکیفیت موسیقی به دوران شکل گیری آن در سال 1962 بر می گردد. زمانی که این شرکت بر فراز آسمان خراش شینجوکوی توکیو اولین قدم ها را با ساخت استریو کارتریج های فونو برداشت. ده سال بعد در سال 1972 مرکز فعالیت خود را به شهر آکرون واقع در ایالت اوهایوی آمریکا منتقل کرد و اولین هدفون خود را دو سال بعد به بازار عرضه کرد. در سال 1979 آدیو تکنیکا اولین خط تولید میکروفون هایش را به راه انداخت و از آن زمان تا الان به صورت تخصصی در حوزۀ ساخت میکروفون به فعالیت خود ادامه داد.

میکروفون

اولین میکروفن حرفه ای آدیو تکنیکا سری 800 بود که با توسعه و تکامل متمادی، به یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین میکروفون ها در بین هنرمندان سراسر دنیا تبدیل شد. میکروفون های سری Artist، شامل دو دسته از میکروفون هاست: اولی میکروفون های ضبط وکال که تقریبا خرابی در آن ها غیرممکن است و دیگری میکروفن هایی مخصوص ضبط درامز، کابینت های گیتار و … .

میکروفون های آدیو تکنیکا پای ثابت استودیوهای حرفه ای، صحنه های فیلم برداری و اجرای زنده هستند. آهنگسازان حرفه ای چون فیل رامون و آلن پارسونز و سایر افراد برجسته در صنعت موسیقی به حضور فعالانه سری 40 میکروفون های آدیو تکنیکا در اغلب آثار منتشر شده در اوایل دهۀ 90 میلادی اذعان کرده اند. اکنون در هر استودیوی موسیقی انواع مختلفِ میکروفون های کاندنسر آدیو تکنیکال همچون مدل AT2020 به چشم می خورد. همزمان با این جریانات، پیشرفت های غیرمنتظرۀ آدیو تکنیکا در بحث تامین برق میکروفون های کاندنسر، انقلابی در عرصۀ تئاتر، نمایشنامه خوانی و پخش تلویزیونی به وجود آورد.

هدفون

آدیو تکنیکا در سال 1974 برای ساخت هدفون های hi-fi از کاتریج های فونو استفاده کرد و در اواخر دهۀ 70 جایزۀ طراحی MIT را از آن خود کرد. اکنون این شرکت به جایگاهی رسیده است که به راحتی می توان تبلیغ هدفون های متنوع و مانیتورهای in-ear اش را کرد. مشتریان آدیو تکنیکا چه برای لذت مقطعی و چه کار حرفه ای از کیفیت و عملکرد محصولات خریداری شده رضایت کامل دارند. هدفون های حرفه ای مانیتورینگ تحت عنوان ATH-M50x مورد علاقۀ مهندسین صدا و موزیسین های حرفه ای است چرا که به راحتی می توانند روی نوانس و داینامیک صدا تمرکز کامل داشته باشند. همچنین ایرفون های ATH-E70 با درایورهای سه گانۀ آماتور به نوازندۀ های باس امکان می دهد تا بدون استرس از دست رفتن جزئیات low-end به صورت زنده صدا را مانیتور کنند.

سیستم های وایرلس

با وجود تکنولوژی وایرلس آدیو تکنیکا، هیچ استودیویی، بزرگ یا کوچک نخواهد بود. هم اکنون در عرصۀ جهانی می توان شاهد حضور میکروفون های وایرلس سطح بالای سری 5000 آدیو تکنیکا و سیستم های وایرلس محبوبش با عملکرد بی نقص و با صدایی بینهایت شفاف بود که هنرمندان مشهور از آن استفاده می کنند. به همین ترتیب سیستم های مانیتورینگ بی سیم in-ear تحت عناوین M2 و M3 راهی مقرون به صرفه و راحت برای خلوت کردن استیج فراهم آورده اند که به درد هنرمندان در هر سبک و سیاقی می خورد.

تنوع و کیفیت بالای محصولات آدیو تکنیکا در کنار قیمت پایین آن ها باعث شده تا دستِ مهندسین صدا، خوانندگان و هنرمندان در انتخاب محصول مورد نظر باز باشد. در حال حاضر از میکروفون ها و هدفون های این شرکت اطمینان کامل داریم و قطعاً با پیش زمینۀ تاریخی ای که از آن سراغ داریم به راحتی می توان به محصولاتِ آینده اش نیز اعتماد کرد. منتظر آدیو تکنیکا و معرفی محصولات جدیدش هستیم.