یاماها با گیتارهای آکوستیک FG Red Label به آینده باز می گردد

یاماها به تازگی از سری گیتارهای آکوستیک جدید FG Red Label رونمایی کرده که زیبایی گیتارهای آکوستیک دهه ی ۱۹۶۰ این کمپانی که همین نام را هم داشت را با مشخصات امروزی تلفیق کرده است.
یکی از مهمترین ویژگی های این گیتارها پیکاپ Atmosfeel و سیستم پری امپ است که در مدل های الکترو دیده می شود و صدایی بسیار خاص و طبیعی را وعده می دهد. این ویژگی به وسیله ی یک ستاپ سنسور سه جهته حاصل شده که در آن یک پیزو، میکروفن داخلی و sheet sensor ترکیب شده اند (sheet sensor ارتعاشات صفحه ی صدا را دریافت می کند).
از دیگر ویژگی های این سری از گیتارها می توان به Acoustic Resonance Enhancement اشاره کرد که از کنترل دقیق دما، رطوبت و فشار سود می برد تا ساختار چوب را تغییر دهد و صدایی که در فضای آکوستیک داخل ساز شکل می گیرد را دریافت کند.
گیتارهای FG Red Label از چوب یک تکه ی کاج نوئل Sitka در روی جعبه ی صدا، چوب ماهون در پشت و کناره ها و همچنین چوب آبنوس در قسمت فینگربورد بهره می برد.
گیتارهای آکوستیک FG Red Label از تابستان ۲۰۱۹ با شکل بدنه ی Traditional Western و Concert (کوچک) آماده ی عرضه خواهند بود و قیمت آن ها نیز به این ترتیب است:

  • FG3/FS3: $1,275.00
  • FGX3/FSX3: $1,585.00
  • FG5/FS5: $1,900.00
  • FGX5/FSX5: $2,320.00
منبع musicradar
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.