معرفی محصول جدید PreSonus به نام ioStation 24c در NAMM 2020

چرا باید دو محصول تهیه کنید وقتی می‌توانید با یک محصول به ضبط و میکس بپردازید؟

اگر بین خرید یک کارت صدا یا یک کنترلر نرم افزار، نمی‌دانید کدام را انتخاب کنید، شاید بهتر باشد اصلا انتخاب نکنید! چرا که کمپانی Presonus محصول جدیدش را به نام ioStation 24c معرفی کرده است.
این محصول در سری محصولات استودیویی FaderPort کمپانی PreSonus قرار دارد که از فناوری USB C 24bit/192 KHz برای اتصال به کامپیوتر بهره می‌برند. ioStation 24c دارای دو پری‌امپ آنالوگ XMAX Class A ، کنترل‌های ساده ترنسپورت و یک Fader حساس به لمس است. با این محصول شما می‌توانید یک ضبط و میکس حرفه‌ای را تجربه کنید.
ویژگی خوب دیگری که ioStation 24c دارد، امکان دسترسی به ۸ عملیات اصلی ورکستیشن‌هاست. این محصول دارای یک دکمه ۳۶۰ درجه گردان است که به وسیله آن می‌توانید تایم‌لاین خود را پیمایش و مرور کنید. دکمه‌های دیگری نیز وجود دارند که به شما امکان میکس و ویرایش قطعات را می‌دهند. علاوه بر این‌ها، ioStation 24c دارای یک ورودی پاشنه‌ای جهت کنترل شروع و متوقف کردن پروژه است.
گفته می‌شود این محصول از پروتکل HUI و Mackie Control پشتیبانی می‌کند. همچنین استفاده از آن در نرم‌افزارهای مختلف مانند Pro Tools ، Logic Pro X ، Cubase ،Ableton Live و… بسیار راحت و آسان است. همان‌طور که انتظار می‌رود، این محصول، با ورکستیشن کمپانی PreSonus یعنی Studio One Artist سازگاری و کاربرد عمیقی دارد. با خرید این محصول، می‌توانید از پلاگین‌های Studio Magic نیز بهره‌مند شوید.
قیمت این محصول، ۳۰۰ دلار است و شما می‌توانید آن را از سایت PreSonus سفارش دهید.

منبع musicradar
عضویت در خبرنامه تهران ملودی
عضو خبرنامه ما شوید و مطالب و پیشنهادات ویژه ما را در ایمیل خود دریافت کنید.
نگران نباشید! هر زمان مایل باشید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.