اطلاعیه: با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با همکاران ما در فروشگاه تهران ملودی تماس حاصل نمایید.
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی
پاور میکسر

Allen & Heath PA20-CP

هنوز نظری درج نشده است
2 x 500W RMS peak power professional class, fan-cooled, circuit-protected AB power amplifiers built in with same output into 4 or 8 ohms16 mono channels with mic (XLR) and line (TRS) inputs (line input overrides the XLR input), individual +48V phantom power switches, and new padless 2-stage preamp with smooth gain law provide pristing sound quality. Line input goes to second stage for better matching and performance. Switched 100Hz high pass filter, insert point, 4-band EQ, 4 aux mixes, mute with LED, PFL button with LED (functions as peak indicator), plus 100mm fader on every channel.

2 x 500W RMS peak power professional class, fan-cooled, circuit-protected AB power amplifiers built in with same output into 4 or 8 ohms16 mono channels with mic (XLR) and line (TRS) inputs (line input overrides the XLR input), individual +48V phantom power switches, and new padless 2-stage preamp with smooth gain law provide pristing sound quality. Line input goes to second stage for better matching and performance. Switched 100Hz high pass filter, insert point, 4-band EQ, 4 aux mixes, mute with LED, PFL button with LED (functions as peak indicator), plus 100mm fader on every channel.

۱۶ کانال، صدای قدرتمند و امکانات گسترده

پاور میکسر Allen & Heath PA 20-CP تمامی امکانات مورد نیاز برای مدیریت سیستم PA را به ساده‌ترین شکل در اختیار شما قرار می‌دهد. شرکت A&H سال‌ها تجربه‌ی خود در تولید تجهیزات صوتی را با نوآوری‌های متعدد ترکیب کرده است تا در PA 20-CP امکانات گسترده را در قالبی ساده به شما ارائه کند. این دستگاه مجهز به بردهای مدار عمودی و اتصال‌های مسی مستحکم، مشابه کنسول‌های محبوب سری ML است. صدای قدرتمند و طبیعی محصولات Allen & Heath، این شرکت را به یکی از مورد احترام‌ترین نام‌ها در جهان موسیقی و صدابرداری تبدیل کرده است.

PA 20-CP مجهز به توان پیک 2x500W RMS، فن داخلی، امپلی فایرهای AB با مدارهای محافظ و خروجی یکسان در ۴ و ۸ اهم است. این دستگاه همچنین مجهز به ۱۶ کانال مونو با ورودی‌های میکروفون (XLR) و لاین (TRS) است (کانال‌های لاین بر XLR مقدم هستند). هرکدام از کانال‌ها مجهز به سوییچ فانتوم پاور +48V و پری‌امپ ۲ مرحله‌ای بدون پد هستند که کیفیت صدای بی‌نظیری دارند. ورودی لاین برای عملکرد و هماهنگی بهتر به مرحله‌ی دوم منتقل می‌شود. در کنار این امکانات به سوییچ های‌پس 100Hz، اینسرت پوینت، اکوالایزر ۴ بند، ۴ میکس aux، حالت بی‌صدا و دکمه‌ی PFL با چراغ‌های ال‌ای‌دی دسترسی خواهید داشت. این دستگاه همچنین مجهز به یک فیدر ۱۰۰ میلی‌متری در هر کانال است.

PA 20-CP مجهز به شلوینگ LF (60Hz) و HF (12kHz) با LM ثابت (250Hz) و HM (300Hz – 6kHz) است. مقدار 250Hz با دقت توسط شرکت سازنده انتخاب شده است و شفافیت و گرمای صدا را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهد.

Allen & Heath PA20-CP پاور میکسر

این دستگاه مجهز به ۲ کانال استریو و ۲ ورودی آن‌بالانس استریو به همراه یک جک RCA و یک جک TRS است. همچنین کنترل‌های گین به شما کمک می‌کنند که میکسینگ را از مبدا اعمال کنید. ورودی‌های RCA می‌توانند به جای چنل استریپ مستقیما به L&R هدایت شوند. همچنین هرکدام از کانال های استریو به اکوالایزر ۲ بند، ۴ میکس aux، استریو بالانس، حالت بی‌صدا و PFL با چراغ ال‌ای‌دی و فیدر ۱۰۰ میلی‌متری مجهز هستند.

میکسینگ کنسول این دستگاه مجهز به aux sends از جمله ۲ پری‌فید (با فیدر ۱۰۰ میلی‌متری) برای فیدبک میکس‌ها، سوییچ میوت و AFL با چراغ‌های ال‌ای‌دی و خروجی TRS است. مقدار خروجی می‌تواند مجددا به بخش خروجی روت شود. یک میکس aux پست‌فید نیز برای افکت‌ها در نظر گرفته شده است که افکت‌های داخلی را تغذیه می‌کند و مجهز به جک خروجی TRS برای افکت‌های خارجی است. همچنین یک پست‌فید اختصاصی در جک TRS برای افکت‌های خارجی و فیدهای خاص تعبیه شده است.

خروجی میکس اصلی مجهز به فیدر ۱۰۰ میلی‌متری و حالت بی‌صدا به همراه چراغ ال‌ای دی و خروجی TRS است. این میکس استریو است، هرچند مجهز به خروجی مونو با کنترل سطح و سوییچ به حالت ساب‌ووفر در جک TRS است. این دستگاه همچنین مجهز به خروجی RCA آنالوگ و SPDIF با فیدر pre/post قابل انتخاب و نمایشگرهای ۱۲ قسمتی ال‌ای‌دی برای نشان‌دادن برنامه (یا PFL/AFL) است. در کنار این می‌توانید از اینسرت پوینت‌های جک TRS برای پردازش خارجی استفاده کنید و از اکوالایزر خروجی و روتینگ به امپلی فایر داخلی و سیستم‌های خارجی بهره ببرید.

با استفاده از اکوالایزر ۴ بند دستگاه نیز می‌توانید به سادگی صدای خروجی را بهبود ببخشید. این اکوالایزر = صدای خروجی TRS و پاور امپ‌ها را دست خوش تغییر می‌کند و کنترل بیشتری را (در مقایسه با اکوالایزرهای گرافیکی) در اختیار شما می‌گذارد. همچنین انتخاب‌گر سورس به شما این امکان را می‌دهد که اکوالایزر را به خروجی‌های چپ و راست، L&R sum/foldback 1 و foldback 1/foldback 2 اعمال کنید.

Allen & Heath PA20-CP پاور میکسر

PA 20-CP مجهز به پردازشگر افکت با ۱۶ برنامه است که افکت‌هایی از جمله ریورب، دیلی و کوراس را به همراه قابلیت ترکیب این افکت‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. این ماژول FX، تغذیه‌ی خود را از طریق FX پست‌فید در کانال‌های مونو و استریو تامین می‌کند. خروجی ماژول FX از طریق یک فیدر ۱۰۰ میلی‌متری به همراه حالت های بی‌صدا و PFL کنترل می‌شود و سپس به میکس استریو و FB1&2 با کنترل‌های سطح پست فید هدایت می‌شود. همچنین ۲ ورودی TRS با کنترل‌های سطح به شما اجازه می‌دهند که افکت‌های خارجی را با امکانات داخلی ترکیب کنید. افکت‌های داخلی میکسر می‌توانند به سادگی خاموش شوند تا تنها از افکت‌های خارجی برای بهبود صدا بهره ببرید. همچنین یک جک فوت‌سوییچ TRS برای خاموش‌کردن افکت‌ها در دسترس است. می‌توانید افکت‌ها را از طریق اتصال میدی و ادیتورهای نرم‌افزاری ویرایش کنید.

حالت موسیقی پس‌زمینه (BGM) ۲ ترک ورودی را در میکس اصلی (پس از فیدر) اجرا می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد که با پایین‌آوردن فیدر تنها به موسیقی پس زمینه گوش دهد. ۲ ورودی RCA نیز با کنترل سطح برای هدفون تعبیه شده‌اند که مجهز به دو نوار ال‌ای‌دی ۱۲ قسمتی برای مانیتور مبدا هستند.

ویژگی های کلیدی

 • ۱۶ کانال مونو با ورودی‌های میکروفون (XLR) و لاین (TRS)
 • ورودی Line نسبت به ورودی XLR الویت دارد
 • امپلی فایرهای AB با محافظ مدار، فن کولر و پاور پیک 2x500W RMS
 • ۲ کانال ورودی استریو
 • سوییچ فانتوم پاور +48V
 • ورودی لاین برای عملکرد بهتر مستقیما به سطح دوم منتقل می‌شود
 • فیلتر های‌پس 100Hz
 • Insert Point
 • اکوالایزر ۴ بند
 • ۴ میکس aux
 • سوییچ بی‌صدا با LED
 • دکمه‌ی PFL، به همراه ال‌ای‌دی که به عنوان نمایشگر پیک عمل می‌کند
 • فیدر ۱۰۰ میلی‌متر
 • پردازنده‌ی دیجیتال FX با ۱۶ برنامه با افکت‌هایی از جمله ریورب، دیلی و کورس
مشخصات توضیحات
AUX Sends
Stereo 1/4" TRS
Busses/Groups
Stereo Output Only -
Amplifier: L/R Speakon Connectors
Main Out: L/R TRS 1/4" Phone
Channel Insert
1/4" TRS Phone - Channels 1 through 8 and Stereo Main
Faders 22
Send/Return I/O
Stereo 1/4" TRS
EXT FX In - L/R 1/4" Phone
افکت -
تعداد باندهای اکولایزر EQ Bands
4-Band
تعداد ورودی آنالوگ (Line In)
16 - Balanced 3-pin XLR Microphone
20 - Balanced 1/4" TRS Phone
4 - Unbalanced RCA Phono
تعداد ورودی میکروفون
16 - Balanced 3-pin XLR Microphone
تعداد کانال 16
توان خروجی
2 x 500W RMS peak power
خروجی Direct -
خروجی اصلی
FB1 and FB2 - 1/4" TRS Phone x2
Headphones - 1/4" TRS Phone
خروجی هدفون
Phono x2
دیگر خروجی ها
Impedance balanced TRS: MAIN OUT L/R, MONO
دیگر ورودی ها
L/R Paired 1/4" TRS Phone x2
L/R Paired RCA Phono x2
فانتوم پاور دارد
قابلیت نصب به صورت رک No
نوع میکسر Powered Mixer with Digital Effects
پورت اتصال به کامپیوتر -
سوالی دارید؟ از کارشناسان تهران ملودی بپرسید
برای درج سوال موارد زیر را در نظر بگیرید

برای درج سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید.
قبل از پرسیدن سوال خود، سوالات کاربران و پاسخ کارشناسان را مطالعه کنید.
سوال شما باید مرتبط با محصول همین صفحه باشد.
برای درج نظر، می توانید از فرم بخش قبلی استفاده کنید.

سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
هنوز نظری درج نشده است
 • ۰
 • ۰
 • ۰
 • ۰
 • ۰
نظر شما چیست؟
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید