فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

تجهیزات استودیویی شور Shure

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون شور Shure SRH840-E

هدفون Shure SRH840-E

Professional Monitoring Headphones
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون شور Shure SRH940-E

هدفون Shure SRH940-E

Deliver accurate response across the entire audio spectrum for smooth high-end extension with tight bass
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون شور Shure SRH1540

هدفون Shure SRH1540

Premium Closed-Back Headphones deliver superior acoustic performance, comfort, and durability to professional engineers,...
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون شور Shure SRH440-E

هدفون Shure SRH440-E

Professional Studio Headphones from Shure provide exceptional sound reproduction and comfort
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون شور Shure SRH1440

هدفون Shure SRH1440

Professional Open Back Headphones
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش هدفون شور Shure SRH240-E

هدفون Shure SRH240-E

With 40 mm neodymium dynamic drivers optimized for general listening and monitoring, reproduce full bass with clear mids...
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات شور Shure CVD

متعلقات Shure CVD

Compatible with all Centraverse 12" and 18" gooseneck microphones.
ناموجود
نمايش ۱ تا ۷ از ۷ (۱ صفحه)

خرید لوازم، محصولات و تجهیزات استودیویی

وقتی تمام انرژی و زندگی خود را صرف پیشرفت استعداد و عملکردتان در موسیقی می کنید، قطعا می خواهید صدای موزیک هایتان تا حد ممکن بی نقص باشد. با داشتن تجهیزات ضبط مناسب، می توانید مطمئن شوید که صداهای مورد نیازتان، دقیقا همان طور که مد نظر دارید ضبط خواهند شد.

برای خرید تجهیزات استودیویی جای مناسبی را انتخاب کرده اید؛ ما در تهران ملودی جدیدترین لوازم استودیویی حرفه ای و مشاوره های تخصصی را به شما ارائه می دهیم.

در تهران ملودی هر آنچه که برای راه اندازی استودیو نیاز دارید را پیدا خواهید کرد، از میکروفن های استودیویی، داینامیک و ریبون گرفته تا انواع میدی کنترلر، هدفون، اسپیکر مانیتورینگ، ساب ووفر، تجهیزات آکوستیک، کارت صدا، رکوردر صدا، کنترلر صدا، کنترلر نرم افزار، پری امپ و پردازنده، میکسر و.... چه به دنبال ضبط یک گروه موسیقی کامل باشید و چه به دنبال ضبط ساده ی صدای خودتان، تهران ملودی به شما کمک می کند دقیقا چیزی که برای انجام کارهایتان نیاز دارید را با بهترین قیمت پیدا کنید.

آیا می خواهید شروع به ضبط پادکست کنید؟ ما برای این کار میکروفن ها، کارت صدا، رکوردرها و نرم افزارهای مورد نیاز شما را فراهم کرده ایم. آیا می خواهید کیفیت صدای موزیک هایتان را بهبود دهید؟ با اضافه کردن میکروفن های جدید، استفاده از مانیتورها یا هدفون های بهتر و بهره گیری از تجهیزات آکوستیک به خواسته هایتان خواهید رسید. بسیاری از کارشناسان تهران ملودی خودشان در زمینه ی موسیقی فعالیت می کننند و با چالش هایی که شما با آن ها مواجه می شوید به خوبی آشنا هستند. از پری امپ میکروفن و پردازشگر برای ضبط صدا تا کابل ها، دایرکت باکس ها و دیگر لوازم مورد نیاز شما در تهران ملودی فراهم شده تا بتوانید در هر موقعیتی به کیفیت صدای بهتری دست پیدا کنید.