فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

تجهیزات استودیویی هرکولس Hercules

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules MS531B

پایه میکروفن Hercules MS531B

The HERCULES Tripod Base Boom Mic stand MS531B features the EZ Mic Clip, the Quik-N-EZ Boom Retainer, and the EZ Clutch.
۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules Ms632

پایه میکروفن Hercules Ms632

The HERCULES Tripod Base Boom Mic Stand MS632B features the EZ Mi...
(2)
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules Ms300B

پایه میکروفن Hercules Ms300B

The HERCULES Transformer Jr. Mic Stand MS300B is perfect for any low profile application. It features the EZ Mic Clip, t...
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules Ms100B

پایه میکروفن Hercules Ms100B

The HERCULES H-Base Low Profile Mic Stand MS100B features the EZ Mic Clip, the EZ Height Adjustment Lever, and the HERCU...
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules Ms202

پایه میکروفن Hercules Ms202

The HERCULES Stage Series Mic Stand MS202B features the Quick Turn Clutch, and the weighted HERCULES "H" Base.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules Ms533B

پایه میکروفن Hercules Ms533B

The HERCULES Tripod Base Hideaway Boom Stand MS533B features the Hideaway Boom and can easily be converted to a boom or ...
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش پایه میکروفن هرکولس Hercules MS532B

پایه میکروفن Hercules MS532B

The HERCULES Tripod Base Boom Mic stand MS532B features the EZ Mic Clip, the 2-in-1 Boom Clamp, and the EZ Clutch.
ناموجود
نمايش ۱ تا ۷ از ۷ (۱ صفحه)

خرید لوازم، محصولات و تجهیزات استودیویی

وقتی تمام انرژی و زندگی خود را صرف پیشرفت استعداد و عملکردتان در موسیقی می کنید، قطعا می خواهید صدای موزیک هایتان تا حد ممکن بی نقص باشد. با داشتن تجهیزات ضبط مناسب، می توانید مطمئن شوید که صداهای مورد نیازتان، دقیقا همان طور که مد نظر دارید ضبط خواهند شد.

برای خرید تجهیزات استودیویی جای مناسبی را انتخاب کرده اید؛ ما در تهران ملودی جدیدترین لوازم استودیویی حرفه ای و مشاوره های تخصصی را به شما ارائه می دهیم.

در تهران ملودی هر آنچه که برای راه اندازی استودیو نیاز دارید را پیدا خواهید کرد، از میکروفن های استودیویی، داینامیک و ریبون گرفته تا انواع میدی کنترلر، هدفون، اسپیکر مانیتورینگ، ساب ووفر، تجهیزات آکوستیک، کارت صدا، رکوردر صدا، کنترلر صدا، کنترلر نرم افزار، پری امپ و پردازنده، میکسر و.... چه به دنبال ضبط یک گروه موسیقی کامل باشید و چه به دنبال ضبط ساده ی صدای خودتان، تهران ملودی به شما کمک می کند دقیقا چیزی که برای انجام کارهایتان نیاز دارید را با بهترین قیمت پیدا کنید.

آیا می خواهید شروع به ضبط پادکست کنید؟ ما برای این کار میکروفن ها، کارت صدا، رکوردرها و نرم افزارهای مورد نیاز شما را فراهم کرده ایم. آیا می خواهید کیفیت صدای موزیک هایتان را بهبود دهید؟ با اضافه کردن میکروفن های جدید، استفاده از مانیتورها یا هدفون های بهتر و بهره گیری از تجهیزات آکوستیک به خواسته هایتان خواهید رسید. بسیاری از کارشناسان تهران ملودی خودشان در زمینه ی موسیقی فعالیت می کننند و با چالش هایی که شما با آن ها مواجه می شوید به خوبی آشنا هستند. از پری امپ میکروفن و پردازشگر برای ضبط صدا تا کابل ها، دایرکت باکس ها و دیگر لوازم مورد نیاز شما در تهران ملودی فراهم شده تا بتوانید در هر موقعیتی به کیفیت صدای بهتری دست پیدا کنید.