فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

کارت صدا مخصوص مک و آیپد Apogee ONE for iPad & Mac

هنوز نظری درج نشده است
2-channel iOS/USB Audio Interface, 24-bit/96kHz, with Internal Microphone, 1 Microphone Preamplifier, Stereo Output, and Breakout Cable - iPad/Mac

2-channel iOS/USB Audio Interface, 24-bit/96kHz, with Internal Microphone, 1 Microphone Preamplifier, Stereo Output, and Breakout Cable - iPad/Mac

کیفیت ضبط کمپانی آپوجی در دستگاه‌های iOS

با Apogee One می‌توانید دستگاه‌های iOS خود را به ابزاری برای ضبط حرفه‌ای صدا تبدیل کنید. این کارت صدا ابعاد کوچکی دارد و به سادگی از طریق کابل‌ لایتنینگ به آیپد شما متصل می‌شود. با استفاده از این محصول شرکت آپوجی می‌توانید به شکل همزمان از دو کانال صدا با رزولوشن 24-bit/96kHz در ضبط خود بهره ببرید. نمونه‌برداری این کارت صدا از نوع AD/DA و برگرفته از جدیدترین فناوری شرکت آپوجی است که صدایی شفاف را به نرم‌افزار شما منتقل می‌کند. این دستگاه همچنین مجهز به بدنه‌ای آلمینیومی است که در جابجایی و سفر از کارت صدای شما محافظت خواهد کرد. اگر به دنبال ضبط صدا با آیپد یا مک هستید، Apogee One یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار است.

Apogee ONE for iPad & Mac کارت صدا مخصوص مک و آیپد

کارت صدای Apogee One در یک نگاه:

  • کیفیت صدای حرفه‌ای در ابعادی کوچک
  • نمونه‌برداری AD/DA با بهترین فناوری شرکت آپوجی
  • پری‌امپلی فایرهای میکروفون حرفه‌ای

کیفیت صدای حرفه‌ای در ابعادی کوچک

کارت صدای Apogee One ابعادی بسیار کوچک دارد و در عین حال امکانات بسیاری را برای صدابرداری با دستگاه‌های iOS و مک در خود جای داده است. این کارت صدا مجهز به نمونه‌برداری AD/DA با فناوری منحصر‌به‌فرد شرکت آپوجی و رزولوشن 24-bit/96kHz است. این محصول همچنین مجهز به ورودی‌های XLR و ¼” است و قابلیت ضبط دو ترک به صورت همزمان را دارد. آپوجی وان می‌تواند نقش یک رکوردر مستقل را نیز بازی کند و مجهز به یک میکروفون کاندنسر داخلی است. به همین دلیل به همراه یک مونت مخصوص برای استندهای میکروفون عرضه می‌شود. با استفاده از این کارت صدا می‌توانید آیپد خود را به یک دستگاه ضبط قدرتمند تبدیل کنید.

Apogee ONE for iPad & Mac کارت صدا مخصوص مک و آیپد

نمونه‌برداری AD/DA با بهترین فناوری شرکت آپوجی

مهم‌ترین مشخصه‌ی هر کارت صدا، کیفیت ضبط آن است. نمونه‌برداری Apogee One از نوع AD/DA و طراحی شرکت آپوجی است. این فناوری (به همراه پری‌امپلی فایرهای حرفه‌ای این دستگاه) بهترین صدا و کیفیت مانیتورینگ را در اختیار شما می‌گذارد. نحوه‌ی چیدمان مدارها و قطعات با کیفیت Apogee One باعث می‌شود که این کارت صدا مسیر سیگنالی بسیار کوتاه داشته باشد و به همین دلیل صدایی شفاف را به نرم‌افزار ضبط منتقل کند.

Apogee ONE for iPad & Mac کارت صدا مخصوص مک و آیپد

پری‌امپلی فایرهای حرفه‌ای

پری‌امپلی فایرهای به کار رفته در Apogee One از بهترین فناوری روز استفاده می‌کنند و محدوده‌ی دینامیکی معادل 63dB دارند. به دلیل پهنای باند بالای این دستگاه، می‌توانید میزان سیگنال ایده‌آل خود را با استفاده از کنترل‌های فیزیکی دستگاه یا استفاده از نرم‌افزار تعیین کنید و همچنان به صدایی شفاف با کمترین نویز دسترسی داشته باشید. پری‌امپلی فایرهای شرکت آپوجی به بهترین شکل با انواع میکروفون‌های داینامیک، کاندنسر و ریبون هماهنگ هستند.

Apogee ONE for iPad & Mac کارت صدا مخصوص مک و آیپد

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدایی حرفه‌ای برای استفاده در دستگاه‌های آیپد مجهز به پورت لایتنینگ
  • مدار و کپسول میکروفون جدید و کیفیت صدای بهتر
  • ارتباط دیجیتال مستقیم به دستگاه‌های iOS
  • نمونه‌برداری AD/DA با فناوری آپوجی و رزولوشن 24-bit/96kHz
  • قابلیت ضبط دو کانال به صورت همزمان
  • بدنه‌ی قدرتمند آلمینیومی
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0, iOS
نرخ نمونه برداری 24bit/96kHz
تعداد ورودی آنالوگ 2
نوع ورودی آنالوگ
1 x XLR (Mic), 1 x 1/4" (Hi-Z)
تعداد خروجی آنالوگ 1
نوع خروجی آنالوگ
1 x 1/8" (Headphone)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 2
طول دستگاه 120 میلیمتر
عرض دستگاه 65 میلیمتر
ارتفاع دستگاه 25 میلیمتر
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید