فروشگاه تهران ملودی تا اواخر بهمن ماه خدمات حضوری نخواهد داشت، پاسخگویی به تلفن ها از ساعت ۱۰ الی ۱۹ و از طریق شماره های زیر خواهد بود:
۶۶۱۷۱۵۱۷ - ۶۶۷۱۱۵۸۲ - ۶۶۷۱۱۴۰۹
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

میدی کنترلر M-Audio KeyStation 88 II

امتیاز ۴.۴ بر اساس ۷ نظر
88-key USB MIDI Keyboard Controller with Velocity-sensitive, Semi-weighted Keys, Pitch and Modulation Wheels, Volume/Control Slider, and Bundled Software

یک کنترلر میدی با ابعاد کوچک برای جابجای

M-Audio Keystation 88 یک میدی کنترلر با ۸۸ کلید که در ابعادی بسیار کوچک طراحی شده است. این کنترلر مجهز به کلیدهای نیمه‌سنگین و حساس به سرعت است که با طراحی مناسب خود کار با سازهای مجازی و سینت‌های نرم‌افزاری را بسیار ساده می‌کنند. همچنین این دستگاه به یک اسلایدر ولوم با قابلیت برنامه‌ریزی مجدد، کلیدهای دیتای بالا و پایین، کنترل‌های ترنسپورت DAW، پیچ بند و Modulation wheel مجهز است. همچنین می‌توانید Keystation 88 را مستقیما به آیپد متصل کنید و با استفاده از اپ محبوب خود به ساخت موسیقی بپردازید. در کنار تمامی این امکانات، این کنترلر به همراه نرم‌افزار ساخت موسیقی Ableton Live Lite عرضه می‌شود.

M-Audio KeyStation 88 II میدی کنترلر

کیبورد کنترلر M-Audio Keystation 88 در یک نگاه:

 • مجهز به ۸۸ کلاویه نیمه‌سنگین
 • کنترل‌های گسترده از جمله پیچ و ماژولاسیون
 • تامین برق از طریق یواس‌بی
 • قابل استفاده با کامپیوتر و آیپد

مجهز به ۸۸ کلاویه نیمه‌سنگین

M-Audio Keystation 88 مجهز به ۸۸ کلید فول‌سایز و نیمه‌سنگین است. این کیبورد برای نوازندگانی مناسب است که به دنبال عملکرد سریع در کیبورد خود هستند. Keystation 88 همچنین ابعاد بسیار کوچکی دارد که آن را به انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده در زمان جابجایی تبدیل می‌کند.

M-Audio KeyStation 88 II میدی کنترلر

کنترل‌های گسترده از جمله پیچ و ماژولاسیون

در کنار کلیدهای کیبورد Keystation 88 به کنترل های مختلفی از جمله دو کنترل پیچ و ماژولاسیون دسترسی خواهید داشت. این دو مقدار در کنار ولوم (که از طریق یک اسلایدر کنترل می‌شود) مهم‌ترین پارامترهای میدی و سینت را تشکیل می‌دهند. هرچند می‌توانید اسلایدر ولوم را نیز مجددا برای کاربردهای دیگر از جمله ایجاد اکسپرشن یا فیلتر سوییپ تنظیم کنید. در کنار این‌ها، به کنترل‌های ترنسپورت و جهت‌دار نیز برای کار با نرم‌افزار (بدون نیاز به موس) دسترسی خواهید داشت

M-Audio KeyStation 88 II میدی کنترلر

تامین برق از طریق یواس‌بی

برای استفاده از M-Audio Keystation 88 کافی است این کنترلر را از طریق کابل یواس‌بی به کامپیوتر متصل کنید. Keystation 88 انرژی مورد نیاز خود را با استفاده از یواس‌بی تامین می‌کند و نیازی به ورودی برق یا کابل یواس‌بی دیگری ندارد. به همین دلیل می‌توانید به سادگی و در هر مکان از این کنترلر برای تولید موسیقی استفاده کنید.

قابل استفاده با کامپیوتر و آیپد

کاربردهای Keystation 88 به رایانه محدود نمی‌شود. بلکه می‌توانید این کنترلر را با استفاده از Apple Camera Connector به همراه آیپد استفاده کنید و به ساخت موسیقی با اپ‌های محبوب خود بپردازید. به همین دلیل Keystation 88 همراه بسیار مناسبی برای نوازندگان در هنگام سفر است.

M-Audio KeyStation 88 II میدی کنترلر

ویژگی های کلیدی

 • ۸۸ کلاویه فول‌سایز، نیمه‌سنگین و حساس به Velocity
 • کلید Advanced برای ارسال پیام‌های میدی
 • چر‌خ‌های پیچ و ماژولاسیون، اسلایدر ولوم با قابلیت تنظیم مجدد
 • کنترل‌های ترنسپورت برای کار با نرم‌افزار بدون استفاده از موس
 • تامین برق از طریق یواس‌بی یا آداپتور برق ۹ ولت
 • بدون نیاز به درایور در ویندوز و Mac OS X
 • قابل استفاده به همراه آیپد (نیازمند iPad Camera Connection Kit)
مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 88
نوع کلاویه نیمه سنگین
افترتاچ AfterTouch دارد
درام پد ندارد
انتقال دهنده اکتاو دارد
تعداد اکتاوهای ساپورت کننده 10 اکتاو
کنترلر نرم افزار ندارد
دیگر کنترلرها Pitchbend, Mod Wheel
ورودی پدال Sustain
پورت USB دارد
پورت میدی

دارد

 • MIDI In
 • MIDI Out
تامین برق Bus Powered, AC Adapter Optional
وزن دستگاه 10 کیلوگرم