انواع برند‌های مطرح پیانو به صورت اقساط با شرایط ویژه

از امروز شما هم می‌توانید یک پیانوی ایده‌آل داشته باشید

اگر در ابتدای راه نوازندگی پیانو قرار دارید،‌ شاید خرید پیانو یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش رو باشد. بر خلاف تصور، پیانو تنها شامل نمونه‌های چند میلیونی و یا حتی چند ده میلیونی نیست، بلکه با صرف هزینه‌ای در حدود ۲ یا ۳ میلیون تومان هم می‌توان پیانویی از برند های معتبر همچون یاماها یا کورزویل یا ... خرید که بتوان سال‌ها با آن یاد گرفت، تمرین کرد، و یا حتی اجرای زنده داشت.

هیچ گاه برای یادگیری دیر نیست

در دنیا افراد زیادی هستند که سن و سال را دلیلی برای شروع نکردن یادگیری یک ساز می‌دانند. اما باید بدانید هیچ گاه برای یادگیری یک ساز،‌ به خصوص ساز بی نظیری چون پیانو دیر نیست و هر زمان که یادگیری را شروع کنید، از همان لحظه به بعد از ادامه زندگی با موسیقی لذت خواهید برد پس به نظر میرسد دیگر مشکلی وجود نداشته باشد و هم اکنون زمان یادگیری فرا رسیده است.

بدون نیاز به ضامن

بدون نیاز به ضامن

سود ۱/۵ درصد

سود ۱/۵ درصد

اقساط ۲۴ ماهه

اقساط ۲۴ ماهه

جهت اطلاع از مزایا،‌ شرایط، تکمیل فرم‌ها و استفاده از محاسبه‌گر اقساط، اطلاعات خود را در فرم ابتدای همین صفحه تکمیل کنید. پس از آن ایمیلی شامل راهنمایی‌های لازم به همراه جزئیات برای شما ارسال خواهد شد.

تکمیل فرم درخواست

حتی می‌توانید پیانو‌های گران قیمت را تهیه کنید

تنوع قیمت بسیار زیادی میان انواع مختلف پیانو وجود دارد که کاملا مهم است و نوازندگان حرفه‌ای به سرعت و با لمس اولین کلاویه متوجه این موضوع می‌شوند و بعد از چند سال به ارتقا ساز روی می‌آورند. اما خرید سازی که آنها را راضی نگه می‌دارد، اغلب نیازمند صرف هزینه چند میلیونی است. با استفاده از امکان خرید اقساطی، شما می‌توانید با هزینه اولیه کمتر یک پیانوی رده بالاتر تهیه کنید.

چه برندهایی را می‌توانم اقساطی خریداری کنم؟

در فروشگاه تهران ملودی شما می‌توانید پیانوی مورد نظر خود را از بین مجموعه‌ای از برترین برندهای دنیا انتخاب کنید و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت. با کلیک بر روی لوگوی هر برند می‌توانید مشخصات پیانو‌ها و قیمت آنها را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به بخش پیانو‌های تهران ملودی لیست تمامی پیانو‌ها را مشاهده کنید.

پیانو یاماها پیانو کورزویل پیانو دکسیبل پیانو رولند پیانو کورگ پیانو کاسیو پیانو گوا پیانو اورلا

اما چه پیانویی بخریم؟ دلیل تفاوت پیانو‌ها در چیست؟

برای خرید یک پیانوی مناسب موارد مختلفی مانند کلاویه و تاچ، کیفیت صدا، قابلیت‌ها و خروجی‌ها و ویژگی‌های ظاهری اهمیت دارند. شما می‌توانید با مراجعه به راهنمای خرید پیانوی دیجیتال در وب سایت تهران ملودی درباره تمامی این موارد اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین کارشناسان ما همواره به صورت حضوری و تلفنی جهت مشاوره در خدمت شما می‌باشند.