فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8330 APM

امتیاز ۳ بر اساس ۱ نظر
Powered Bi-amplified Studio Monitor with 50W 5" Woofer, 50W .75" Metal Dome Tweeter, Smart Active Monitor Technology, Directivity Control Waveguide, Minimum Diffraction Enclosure, and ISS Power Management (each)

Powered Bi-amplified Studio Monitor with 50W 5" Woofer, 50W .75" Metal Dome Tweeter, Smart Active Monitor Technology, Directivity Control Waveguide, Minimum Diffraction Enclosure, and ISS Power Management (each)

۳۳,۷۶۰,۰۰۰ تومان

صدایی دقیق و شفاف با استفاده از بهترین فناوری‌های روز

اسپیکر ماینتورینگ Genelec 8330A قطعه‌ی گم‌شده‌ای از پازل استودیوهای حرفه‌ای موسیقی است. این دستگاه مجهز به جدیدترین فناوری‌ها در طراحی بدنه و قطعات داخلی خود است. از جمله هماهنگی با فناوری Smart Active Monitor که به اسپیکر اجازه می‌دهد زمان‌بندی، سطح صدا و اکوالیزیشن را بر اساس شرایط اتاق و به شکل خودکار تنظیم کند. به این ترتیب جزئیات صدا در هر شرایطی به بهترین شکل توسط اسپیکر مانیتورینگ منتقل می‌شوند. 8330A همچنین صدای بیس را تا پایین‌ترین فرکانس‌ها به خوبی منتقل می‌کند و از فناوری‌های دیگری از جمله ISS برای مدیریت مصرف برق دستگاه و پایه‌ی IsoPod برای جداسازی اسپیکر از سطح زمین بهره می‌برد.

Genelec 8330 APM اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8330A در یک نگاه:

 • فناوری Smart Active Monitor برای کمک به دقت مانیتورینگ
 • طراحی MDE برای ایجاد تمرکز بیشتر در فرکانس‌های نیرفیلد
 • Directivity Control Waveguide برای کمک به فضاسازی چندبعدی
 • مجهز به رفلکس پورت برای انتقال بهتر فرکانس‌های بیس
 • خروجی صدای قدرتمند و دیستورشن کم
 • راهکارهای مختلف برای نصب اسپیکر و عرضه به همراه Iso-Pod
 • سیستم ISS برای محافظت از دستگاه

فناوری Smart Active Monitor برای کمک به دقت مانیتورینگ

امروزه بسیاری از موزیسین‌ها در فضاهای کوچک و اتاق‌هایی با آکوستیک ضعیف فعالیت می‌کنند. فناوری Smart Active Monitor به اسپیکرهای شرکت Genelec این امکان را می‌دهد که جزئیات صدا را به شکل خودکار بر اساس آکوستیک اتاق تنظیم کنند و در نتیجه صدا به دقیق‌ترین شکل به شنونده منتقل شود. همچنین می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارGenelec Loudspeaker Manager می‌توانید شبکه‌های بزرگی از اسپیکرهای 8330A را به سادگی و از طریق کامپیوتر مدیریت کنید.

Genelec 8330 APM اسپیکر مانیتورینگ

طراحی MDE برای ایجاد تمرکز بیشتر در فرکانس‌های نیرفیلد

اسپیکر 8330A مجهز به طراحی اختصاصی شرکت Genelec به نام Minimum Diffraction Enclosure است. بدنه‌ی این اسپیکر لبه‌های گرد و سطحی منحنی‌شکل دارد و به همین دلیل تغییر جهت در امواج صدا به حداقل خود می‌رسند و کیفیت پاسخگویی به فرکانس افزایش پیدا می‌کند.

Directivity Control Waveguide برای کمک به فضاسازی چندبعدی

8330A همچنین از فناوری هدایت موج پیشرفته به نام Directivity Control Waveguide استفاده می‌کند. این فناوری باعث می‌شود که اسپیکر به سادگی جهت‌گیری امواج خود را مدیریت کند. 8330A سطح بسیار صاف و طراحی آکوستیک بسیار دقیقی دارد و مساحت اسپیکر تا حد ممکن افزایش پیدا کرده است تا به پاسخگویی فرکانس در داخل و خارج از محور کمک کند. طراحی این اسپیکر نه تنها انعکاس صدا را کاهش می‌دهد بلکه ایجاد سیستم‌های صوتی حرفه‌ای با استفاده از چندین اسپیکر را ساده‌تر می‌کند.

مجهز به رفلکس پورت برای انتقال بهتر فرکانس‌های بیس

برای افزایش توانایی اجرای فرکانس‌های پایین در 8330A، این اسپیکر مجهز به یک رفلکس پورت با طراحی اختصاصی و بهینه‌سازی شده است. این محفظه، طراحی خمیده‌ای دارد که به جابجایی هوا و در نتیجه اجرای بهتر فرکانس‌های بیس کمک می‌کند. به همین دلیل فرکانس‌های پایین در این اسپیکر بدون کامپرشن و با کمترین نویز اضافی منتقل می شوند. بدنه‌ی 8330A از آلومینیوم با روکشی مات ساخته شده است که به همراه گریل‌های فلزی، بهترین عملکرد آکوستیک را به شما ارائه می‌کنند.

Genelec 8330 APM اسپیکر مانیتورینگ

خروجی صدای قدرتمند و دیستورشن کم

8330A مجهز به درایورهای بیس ۵ اینچی و توییتر متال‌دوم ۰.۷۵ اینچی است که مانند سایر درایورهای Genelec دیستورشن بسیار کمی دارند. این درایورها توسط دو امپلی فایر ۵۰ وات پشتیبانی می‌شوند و مجهز به فیلترینگ پیشرفته‌، محافظ مغناطیسی، مدار محافظ اورلود و کنترل‌های مختلف برای مدیریت فرکانس هستند.

راهکارهای مختلف برای نصب اسپیکر و عرضه به همراه Iso-Pod

اسپیکر 8330A را می‌توانید توسط ساپورت‌های پشت دستگاه به دیوار یا پایه‌های استاندارد متصل کنید. این اسپیکر همچنین دارای یک شیار 3/8” در سطح زیرین خود است و به همراه پایه‌ی استاندارد Iso-Pod عرضه می‌شود. این پایه به شکلی طراحی شده که اسپیکر را از سطح زمین جدا کند و به همین دلیل تاثیرات سطح زیرین در فرکانس اسپیکر را تا جای ممکن کاهش می‌دهد. همچنین با استفاده از این استند می‌توانید اسپیکر را به صورت افقی و عمودی استفاده کنید.

سیستم ISS برای محافظت از دستگاه

با سیستم ISS دیگر نیازی نیست نگران روشن‌ماندن اسپیکر باشید. این سیستم به شکل مداوم سیگنال ورودی را چک می‌کند و اگر پس از مدتی سیگنالی را دریافت نکند، دستگاه را در حالت استندبای قرار می‌دهد. این فناوری نه تنها مصرف برق را کاهش می‌دهد بلکه از اسپیکر در برابر اثرات مصرف طولانی‌مدت نیز محافظت می‌کند.

Genelec 8330 APM اسپیکر مانیتورینگ

ویژگی های کلیدی

 • اسپیکر نیرفیلد با ابعاد کوچک و امکانات متنوع
 • فناوری Smart Active Monitor برای افزایش دقت در مانیتورینگ
 • ووفر ۵ اینچی با دیستورشن پایین و توییتر ۰.۷۵ اینچی متال‌دوم
 • دو امپلی فایر ۵۰ وات
 • فناوری Minimum Diffraction Enclosure برای تقویت تمرکز فرکانس در شرایط نیرفیلد
 • فناوری Directivity Control Waveguide برای تقویت فضاسازی چندبعدی
 • رفلکس پورت با طراحی اختصاصی برای کمک به انتقال فرکانس‌های پایین
 • خروجی صدای قدرتمند و دیستورشن بسیار کم
 • راهکارهای متعدد برای نصب دستگاه و عرضه به همراه پایه‌ی استاندارد Iso-Pod
 • استفاده از سیستم ISS برای محافظت از دستگاه
مشخصات توضیحات
توان خروجی 100 وات
سایز ووفر 5 اینچ
جنس ووفر -
نوع ووفر Cone
توان ووفر 50 وات
سایز میدرنج -
توان میدرنج -
جنس میدرنج -
نوع میدرنج -
سایز تویتر 0.75 اینچ
جنس تویتر Metal
نوع تویتر Dome
توان تویتر 50 وات
رنج پاسخ فرکانسی
45 Hz – 23 kHz (-6 dB)
± 1.5 dB (58 Hz - 20 kHz)
تنظیمات کالیبراسیون اتاق -
محل خروجی هوا پشت
نوع ورودی
1 x XLR
نوع خروجی
1 x XLR Thru (AES/EBU)
ورودی دیجیتال دارد
طول 178 میلیمتر
عرض 189 میلیمتر
ارتفاع 299 میلیمتر
وزن 5.5 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران